AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
Son Konular
Konu
Tarih
Yazan
Yabani Otlar
Bir Kulüp Mü Kuruluyormuş | Bir Tıkla Bakalım!
- Duyuru Panosu -
Işık Tapınağı
Model Değiştirme
Model Başvuruları
Debbie'nin Grafik Galerisi *yeni
' Cuteness s i g n a t u r e s.
La Révolte
Özel Model Başvuruları
Salı Mart 15, 2016 10:01 pm
Ptsi Şub. 22, 2016 12:43 am
C.tesi Ekim 02, 2010 11:08 am
Perş. Eyl. 30, 2010 11:07 pm
Perş. Eyl. 30, 2010 10:04 pm
Perş. Eyl. 30, 2010 6:40 pm
Çarş. Eyl. 29, 2010 8:37 pm
Çarş. Eyl. 29, 2010 8:25 pm
Çarş. Eyl. 29, 2010 6:13 pm
Çarş. Eyl. 29, 2010 4:35 pm

Paylaş

Model Başvuruları

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Sayfaya git : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sonraki
YazarMesaj
Daphné Stormrage

Şu an Muggle'sınız. Lütfen bir rütbe edinin.Şu an Muggle'sınız. Lütfen bir rütbe edinin.
Daphné Stormrage

Mücadele Tarafı : Yok
Rp Sevgilisi : Olucak
Kan Durumu : Melez
Patronus : Su Samuru

Model Başvuruları Empty
MesajKonu: Model Başvuruları   Model Başvuruları EmptyPaz Eyl. 12, 2010 9:08 pm

Kod:
[b]Kullanmak İstediğiniz Modelin Adı - Karakterinizin Tam Adı[/b]
* Eğer ki istediğiniz model, başka bir kullanıcı tarafından kullanılıyorsa ve sizinde kuralları okuyup öğrendiğiniz gibi "Gezgin" veya "10 gündür girmiyor" ise ya da "bir ay içinde bir rpg bırakmadıysa" o ünlüyü alabilirsiniz bunun için;
Kod:
[b]Kullanmak İstediğiniz Modelin Adı - Karakterinizin Tam Adı // Modelin Eski Sahibinin Adı Ve En son Giriş Yaptığı Tarih İle Profil Linki[/b]
* Özel Modeller içinde aynı yöntem izlenecektir sadece 100*100 boyutlarında bir icon vermelisiniz.^^
* Başvurusu yukarıda gösterildiği gibi olmayan ya da başvurusu başlığın standartına uymayıp, model değiştirme gibi kullanan veya eksik yazan yahut başlıkla alakası olmayan hiç bir başvuru kabul edilmeyecektir!
* Kesin ve suretsiz olarak yapılacak her başvurudan önce kurallarımızı okuyunuz. Diğer türlü ne bir sorumluluk ne de bir yükümlülük kabul edilecektir; yönetim ve moderetörler tarafından.^^
Bknz:
http://sihirdunyasi.roleplaylife.net/karakter-gorunumu-f89/bolum-kurallary-t4115.htm
Not : Bu başlığı neden tekrar açtı diye sorabilirsiniz. Bu not için açtım. Yukarıda kuralları okuyarak başvuru yapınız deniyor ve kurallarda başvuru yapacak üyeler ve görevliler dışında bu başlığa karışan uyarı alacaktır gibi bir ibare var; ama kimse bu ibareyi takmadı. Bundan böyle bu ibareye dikkat etmenizi önemle rica ediyorum.
Carrie Edith

Şu an Muggle'sınız. Lütfen bir rütbe edinin.Şu an Muggle'sınız. Lütfen bir rütbe edinin.
Carrie Edith

Mücadele Tarafı : aydınlık
Rp Sevgilisi : ...
Kan Durumu : Safkan
Patronus : Kartal

Model Başvuruları Empty
MesajKonu: Geri: Model Başvuruları   Model Başvuruları EmptyPtsi Eyl. 13, 2010 1:06 am

Riley Keough- Carrie Edith
Katherine Isabella Wilson

Katherine Isabella Wilson

Mücadele Tarafı : Vampirler
Kan Durumu : Her türlüsünü severim, taze olması yeterli, yıhaha.

Model Başvuruları Empty
MesajKonu: Geri: Model Başvuruları   Model Başvuruları EmptyPtsi Eyl. 13, 2010 4:36 am

Ünlüm Dianna Agron'dı ancak kurgum değiştiği için onu bırakıyorum. Elena Pearl adlı kullanıcı ile 'Nina Dobrev'i ortak model olarak kullanacağız.
http://sihirdunyasi.roleplaylife.net/lejant-f86/k-a-t-h-e-r-i-n-
Darius Darkthorn

Darius Darkthorn

Mücadele Tarafı : Kendisi
Rp Sevgilisi : Aislin
Kan Durumu : Pure-Blood
Patronus : Yarasa

Model Başvuruları Empty
MesajKonu: Geri: Model Başvuruları   Model Başvuruları EmptyPtsi Eyl. 13, 2010 4:44 am

Carrie Edith demiş ki:
Riley Keough- Carrie Edith

Katherine Isabella Wilson demiş ki:
Ünlüm Dianna Agron'dı ancak kurgum değiştiği için onu bırakıyorum. Elena Pearl adlı kullanıcı ile 'Nina Dobrev'i ortak model olarak kullanacağız.

Eklendiniz.
M. Léonard Quentin

M. Léonard Quentin

Mücadele Tarafı : Belirsiz
Rp Sevgilisi : Arıyorum :))
Kan Durumu : Safkan

Model Başvuruları Empty
MesajKonu: Geri: Model Başvuruları   Model Başvuruları EmptyPtsi Eyl. 13, 2010 4:50 am

M. Leonard Quentin - Luke Guldan rütbeiçin başvurdum.
Darius Darkthorn

Darius Darkthorn

Mücadele Tarafı : Kendisi
Rp Sevgilisi : Aislin
Kan Durumu : Pure-Blood
Patronus : Yarasa

Model Başvuruları Empty
MesajKonu: Geri: Model Başvuruları   Model Başvuruları EmptyPtsi Eyl. 13, 2010 4:55 am

M. Léonard Quentin demiş ki:
M. Leonard Quentin - Luke Guldan rütbeiçin başvurdum.

Eklendiniz.
Janet Grant

Janet Grant

Mücadele Tarafı : Karanlık.
Kan Durumu : Safkan.

Model Başvuruları Empty
MesajKonu: Geri: Model Başvuruları   Model Başvuruları EmptySalı Eyl. 14, 2010 10:58 am

Diane Kruger - Janet Grant
Savannah Claire Madden

Savannah Claire Madden

Mücadele Tarafı : Z.A.Y.
Rp Sevgilisi : Coming soon, keep in touch...
Patronus : Pegasus

Model Başvuruları Empty
MesajKonu: Geri: Model Başvuruları   Model Başvuruları EmptySalı Eyl. 14, 2010 2:17 pm

İşlendi.
http://sihirdunyasi.roleplaylife.net/lejant-f86/savannah-claire-

Model Başvuruları

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 9 sayfasıSayfaya git : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sonraki

Similar topics

-
» Model Listesi