AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
Son Konular
Konu
Tarih
Yazan
Yabani Otlar
Bir Kulüp Mü Kuruluyormuş | Bir Tıkla Bakalım!
- Duyuru Panosu -
Işık Tapınağı
Model Değiştirme
Model Başvuruları
Debbie'nin Grafik Galerisi *yeni
' Cuteness s i g n a t u r e s.
La Révolte
Özel Model Başvuruları
Salı Mart 15, 2016 10:01 pm
Ptsi Şub. 22, 2016 12:43 am
C.tesi Ekim 02, 2010 11:08 am
Perş. Eyl. 30, 2010 11:07 pm
Perş. Eyl. 30, 2010 10:04 pm
Perş. Eyl. 30, 2010 6:40 pm
Çarş. Eyl. 29, 2010 8:37 pm
Çarş. Eyl. 29, 2010 8:25 pm
Çarş. Eyl. 29, 2010 6:13 pm
Çarş. Eyl. 29, 2010 4:35 pm

Paylaş

Hogwarts Bunu Unutamayacak!

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Sayfaya git : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sonraki
YazarMesaj
Myra Frances Meadows

MitolojiMitoloji
Myra Frances Meadows

Mücadele Tarafı : Renegade

Hogwarts Bunu Unutamayacak! Empty
MesajKonu: Hogwarts Bunu Unutamayacak!   Hogwarts Bunu Unutamayacak! EmptyCuma Eyl. 10, 2010 5:30 pm

Rol Oyunu Büyük Salonda Aktiftir.
    Kurguyu Oku, Ey SDli!

- O akşamda diğer akşamlar gibi sıradandır ve o günlük dersin bittiğini müjdeleyen zil çalmıştır. Öğrenciler hak ettikleri ziyafet için akın akın Büyük Salona gelip binalarının masalarına yerleşmiş ve tabaklarında beliren yemeklerin üzerine saldırmakta gecikmemişlerdir.
    - Salonun bir köşesinde gerçekten yemek istediği şey uğruna yoğun çaba veren biri vardır. Kaşığını balkabağı püresine daldırır fakat her günkinden daha sert olduğu için mi bilinmez, balkabağı püresi yerinden oynamayı red eder. Genç, pes etmemeye kararlıdır. İnatçı ve bir hayli kıvamlı püreyi her defasında biraz daha zorlar, kaşığını yılmadan daha derine saplar. Bir süre sonra ise saf kas gücüne dayanır ve mutlak son gerçekleşir. Fakat kaşığında olması gereken püre şimdi diğer binalarında masalarına doğru süzülmektedir.
    - Ne yapacağını bilemeyen öğrenci elinde kaşığı pürenin uçtuğu tarafa doğru bakakalmıştır. Püreyse zamanda kısa, anda uzun bir yolculuk yaparak diğer bina öğrencilerinin yüzlerinde ve cüppelerinde kendine yer edinmiştir.
    - Kendilerine ne olduğunu ilk anda idrak edemeyen diğer binaların öğrencileri belki gün sonu stresinden belki de biraz eğlence arayışından, bunun bilerek yapılmış bir eylem olduğunu düşünüp önlerindeki püreleri kaşıklayıp kendilerini hedeflediklerini düşündükleri kişilere nişan almışlardır. Bütün okulun kaşık kullandığı bir aktivitede ( Büyük Salonda Akşam Yemeği) en sessiz sakin kişinin bile suçlanabileceği gerçeği kadar korkunç bir gerçek yoktur. Üstelik ilk püreyi atan genç, olayın büyüyeceğini anlar anlamaz Büyük Salondan uçarcasına kaçıp sırra kadem basmıştır.
    - Hogwarts tarihinin unutamayacağı bir yemek savaşı işte böyle başlamıştır.

• Kurgu tam olarak böyle arkadaşlar ve her binadan her sınıftan öğrencinin dahil olması hem oyunu zenginleştirir, hem de keyifli bir hale getirir.

• Kurgu için önemli olan bir diğer unsurda, sadece tanıdıklarınıza değil, tanımadıklarınıza da yemek savaşındaki paylarını vermelisiniz. Bu sayede forumda uzun süredir gördüğünüz fakat tanışamadığınız ya da lejantınız da ekli olup da daha önce hiç RP geçmişiniz olmayan karakter ve kişilerle de kontak kurmuş olursunuz. Şahsi görüşüm.

• Yaptığımız RPlerin daha anlaşılır ve alakadar ettiği kişilerin gözüne direkt çarpması için bir uygulama, daha doğrusu RP boyunca devam etmesini istediğim bir kaç ricada bulunacağım
    - Yaptığınız RPlerde renklendirmeye bir çoğumuz önem veriyoruz doğru, fakat bu başlık altında yapacağımız RPlerde sadece olaya dahil ettiğiniz, ya da karşılık verdiğiniz kişinin adını dikkat çekici renklerle (tercihen beyaz) yazmanızı istiyorum. İsimlerin dışında kalan yerlerin SD'ye ait yazı fontu renginde olması önemli.
    - Kullanılacak isimlerin ad-soyad şeklinde olması bence kişilerin karışmasını önlemek için birebir olabilir. Biliyorum bazı isimler çok karakteristik ama sitede aynı adı taşıyan üyeler de mevcut.
    - Rp uzunluğunun pek bir önemi yok, kimse kimseden 'masterpiece' beklemiyor. Amacı tamamen eğlenmeye dayalı bir kurgu olduğunu için destanlar dökerek kendinizi de RP'den soğutmayın, iyi olan oyuncu her şekilde iyidir. (Gaz verdim farkındayım.)

• İlk post ile RP aktif olacaktır ve herhangi bir yazım sırası takip edilmeyecektir. Zaten üsteki renklendirme kuralları RP içinde karakterimizin adının geçtiğini fark etmemizi sağlayacaktır. (Her defasında Ctrl+F yapıp adımızı aratmaya gerek kalmayacaktır.)

• Diğer Bina Öğrencileri, Öğrencilere Söz Geçiremeyen Profesörler ve Hogwarts'ta çalışanlarla Hogwarts Hayaletlerinin bulunduğu Diğer kategorileri adı altında kurguya karakterlerinizle girebilirsiniz. Bir de öğrenciler kategorisi gerekli çünkü kurguda yer almak isteyen her öğrencinin ilk postta adı geçecektir.

• Başlık açıldığında bu post üzerinde rol oyunun aktif olduğunu söyleyen dikkat çekici bir şeyler yazılacak! Sahici.

-Öğrenciler-
    .Josselyn Griswald
    .Achille Matteo D'Aloise
    .Casey Paul Logan
    .Nerola Carvecante
    .Zachary Flame
    .Marlene Bouvier
    .Bradley John Blythe
    .Anna Maria Quélynn
    .Feronia Lilith Davis
    .Anita M.Farrel
    .Juliet A. Valérie
    .A. Christian Ryder
    .Daphné Stormrage
    .Frederick C. O'Brien
    .Sophie Helen
    .Valentine Marquesa
    .Avelyn Defarge
    .Jelena Nikolich
    .Joyce Jourdain
    .Serena Anastacia Quélynn
    .Ilmari Eljas Rosberg
    .Brittany Workman
    .Helga Jenkins
    .Katie Lilith Bovier
    .Fibonacci Belinski
    .Asiye Keja Aktuğ
    .Elena Pearl
    .Tiffany Maria Hwang
    .Irené Becquerel
    .Darja Stuart
    .Eleanora Lizz Walker
    .Stanley Beljean
    .

-Profesörler-
    .Melanie Bennett
    .
    .
    .

-Diğer-
    .
    .
    .
    .

En son Marlene Bouvier tarafından Paz Eyl. 12, 2010 4:53 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 30 kere değiştirildi
Lydia Killingsworth

VII. SınıfVII. Sınıf
Lydia Killingsworth

Mücadele Tarafı : Kendisi
Kan Durumu : Saf
Patronus : Akbaba

MesajKonu: Geri: Hogwarts Bunu Unutamayacak!   Hogwarts Bunu Unutamayacak! EmptyCuma Eyl. 10, 2010 5:35 pm

Hadi bakalım, ilk ben. Bebek ben Josselyn Griswald ile katılmak istiyorum.
http://sihirdunyasi.roleplaylife.net/lejant-f86/lydia-killingswo
Karel Dureau

Şu an Muggle'sınız. Lütfen bir rütbe edinin.Şu an Muggle'sınız. Lütfen bir rütbe edinin.
Karel Dureau

Mücadele Tarafı : Kendisi.
Kan Durumu : Muggle doğumlu.

MesajKonu: Geri: Hogwarts Bunu Unutamayacak!   Hogwarts Bunu Unutamayacak! EmptyCuma Eyl. 10, 2010 5:37 pm

Üyeliği değiştirmeye üşendim. Ama Achille Matteo D'Aloise'yi ekleyebilirsin.
Casey Paul Logan

Şu an Muggle'sınız. Lütfen bir rütbe edinin.Şu an Muggle'sınız. Lütfen bir rütbe edinin.
Casey Paul Logan

Mücadele Tarafı : Saçları. Bi' de Feronia
Rp Sevgilisi : Çikolatalı dondurma
Kan Durumu : Melez
Patronus : Scooby-doo

MesajKonu: Geri: Hogwarts Bunu Unutamayacak!   Hogwarts Bunu Unutamayacak! EmptyCuma Eyl. 10, 2010 5:56 pm

Casey ile katılmak istiyorum.
http://sihirdunyasi.roleplaylife.net/lejant-f86/casey-t8634.htm
Gretchen Stuart

Gretchen Stuart

Mücadele Tarafı : Nasyonal Sosyalizm
Rp Sevgilisi : Ülkesi ve Sibel.

MesajKonu: Geri: Hogwarts Bunu Unutamayacak!   Hogwarts Bunu Unutamayacak! EmptyCuma Eyl. 10, 2010 5:57 pm

Benim ismim de eklenmeli ama Nerola ile.
Florian Artimenner

VII. SınıfVII. Sınıf
Florian Artimenner

Mücadele Tarafı : Ailesi.
Rp Sevgilisi : Audy miydi?
Kan Durumu : Temiz.
Patronus : Baykuş

MesajKonu: Geri: Hogwarts Bunu Unutamayacak!   Hogwarts Bunu Unutamayacak! EmptyCuma Eyl. 10, 2010 7:00 pm

hala rütbesi varsa Hufflepufftan da Ike Carvecante iyidir.
Myra Frances Meadows

MitolojiMitoloji
Myra Frances Meadows

Mücadele Tarafı : Renegade

MesajKonu: Geri: Hogwarts Bunu Unutamayacak!   Hogwarts Bunu Unutamayacak! EmptyCuma Eyl. 10, 2010 7:01 pm

Hayır yok, ama ben yazıyorum koş rütbe al gel.
Zachary Flame

Zachary Flame

Mücadele Tarafı : *
Kan Durumu : temiz
Patronus : lemur

MesajKonu: Geri: Hogwarts Bunu Unutamayacak!   Hogwarts Bunu Unutamayacak! EmptyCuma Eyl. 10, 2010 7:03 pm

geliyorum birazdan, tamam

Hogwarts Bunu Unutamayacak!

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 7 sayfasıSayfaya git : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sonraki

Similar topics

-