AnasayfaAnasayfa  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
Son Konular
Konu
Tarih
Yazan
Yabani Otlar
Bir Kulüp Mü Kuruluyormuş | Bir Tıkla Bakalım!
- Duyuru Panosu -
Işık Tapınağı
Model Değiştirme
Model Başvuruları
Debbie'nin Grafik Galerisi *yeni
' Cuteness s i g n a t u r e s.
La Révolte
Özel Model Başvuruları
Salı Mart 15, 2016 10:01 pm
Ptsi Şub. 22, 2016 12:43 am
C.tesi Ekim 02, 2010 11:08 am
Perş. Eyl. 30, 2010 11:07 pm
Perş. Eyl. 30, 2010 10:04 pm
Perş. Eyl. 30, 2010 6:40 pm
Çarş. Eyl. 29, 2010 8:37 pm
Çarş. Eyl. 29, 2010 8:25 pm
Çarş. Eyl. 29, 2010 6:13 pm
Çarş. Eyl. 29, 2010 4:35 pm
Astrid Arceron
Darence Elias
Cecil Arwen Dorofee
Foren Alator
Nadia Beauvoir
Harley McMannon
Rosalindie Meinhard
Rosalindie Meinhard
Aurora Clothilde
Savannah Claire Madden


Paylaş | 
 

 Kısa Bir Mola

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Sayfaya git : 1, 2  Sonraki
YazarMesaj
Spike Morrison

GezginGezgin
Spike MorrisonMücadele Tarafı : Karanlık
Rp Sevgilisi : Veronica
Kan Durumu : Safkan

MesajKonu: Kısa Bir Mola   C.tesi Tem. 24, 2010 4:42 pm

Kişiler

Spike Morrison
Veronica Bélanger


Zaman

Haftasonu bir günün akşam saatleri


Kurgu

Kafasını dağıtmak için biraz içkiye ihtiyaç duyan Spike, barın görünmez olmak için yaratılmış arka masalarından birine oturup içkisini söyler. O sırada görmeyi beklemediği Veronica'yla karşılaşır.

Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Spike Morrison

GezginGezgin
Spike MorrisonMücadele Tarafı : Karanlık
Rp Sevgilisi : Veronica
Kan Durumu : Safkan

MesajKonu: Geri: Kısa Bir Mola   Paz Tem. 25, 2010 1:35 am

Buzları ağzına atıp dişleriyle kırdıktan sonra barmene bardağını gösterdi. İlk içkisi üzerinde pek bir etki bırakmamıştı. Kalp atışlarının ritmi değişmemiş, görüş netliği bozulmamış, başı dönmeye başlamamıştı daha. Bunun için birkaç viski daha devirmesi gerekiyordu.

Evden, nereye gideceğine karar vermeden çıkmıştı. Veronica’yı aramak istemiş, ancak yalnız kalmaya ihtiyacı olduğundan biraz daha bekleyebileceğine karar verip dışarı çıkmıştı. Uzun süre yürümesine gerek kalmadan kararını verip gördüğü ilk bara adım atmıştı. Buraya daha önce pek çok kez gelmişti. Yine aynı sebeplerden, yalnız kalmak, içinde bulunduğu durumu tartıp bir karar vermek için. Pek bir işe yaradığı söylenemezdi bunun, içinden çıkılmaz bir durumdaydı. Bir yandan Veronica’yı düşünüyor, bir yandan karanlık taraftaki yerini düşündükçe daha ileri gidemeyeceğinden endişe ediyordu. İrlanda’daki artık ziyaret etmesi için Spike’ı iki kez çağırmış olan ailesinin baskısı ise işleri gittikçe daha da zorlaştırıyordu. Dediklerinin tekrar ettirilmesinden hiç hoşlanmayan babasının -önemli bir durum olmadığı takdirde- tekrara düşüp onu yine çağırması pek olası bir durum değildi. O, bunu neden yaptıklarını anlamaya çalışırken ikinci viskisi gelmişti bile. Barmene başıyla yaptığı hareketle teşekkür eder etmez soğuk bardağı dudaklarına götürdü.

Dün gece gördüğü düşü hatırlamaya çalıştı. Daha önce hiç görmediği bir kadını görmüştü. Hiç görmediğini düşündüğü halde tanıdık gelen siması yüzünden üzerinden gözlerini alamayan Spike’ı uyarıyordu sanki kadın. Cezbedici bakışları onu yanına çağırıyordu sanki. Spike, kadın konuşmaya başlamadan ona doğru yürümeye başlamıştı bile. Ona bakmaktan kendini alıkoyamıyor, ona dokunmamak için kendini zorluyordu adeta.

İyice yaklaştığında elbisesinden yayılan kokuyla gözlerini kapadı birden. Bu koku ki ona tanıdık gelen, kadının büyüsünü hissetmeyi kolaylaştırıyordu Spike için. Yavaşça bileklerinden birini tutup içinde kaybolunası gözlerine baktı. Kadın şaşkın değildi, yalnızca hazır olmayı bekliyor gibi görünüyordu. Bir süre gözlerini genç adamdan ayırmadan öylece ayakta durdu, sonra bileğini tuttuğu eli sıkıca kavrayıp fısıldadı.

Bu noktadan sonrası Spike için karanlıktı. Kadının ne söylediğini duyamadan, onu niçin uyarmaya geldiğini anlayamadan rüyası son bulmuştu. Şimdi rüyadan zihninde kalan tek şey kadına ait olan o müthiş tanıdıklık duygusuydu.

İkinci bardağını da bitirdiğini fark ettiğinde kısa bir süreliğine gözleri karardı.


En son Spike Morrison tarafından Çarş. Tem. 28, 2010 6:46 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Veronica Bélanger

Şu an Muggle'sınız. Lütfen bir rütbe edinin.Şu an Muggle'sınız. Lütfen bir rütbe edinin.
Veronica BélangerMücadele Tarafı : Çellosu.
Rp Sevgilisi : Spike. ^^
Kan Durumu : Safkan.

MesajKonu: Geri: Kısa Bir Mola   Ptsi Tem. 26, 2010 2:58 am


  Kulağındaki çello ve bas gitarın kusursuz birleşimi onu birkaç dakikalığına esir almıştı. Dinlediği müziğe yoğunlaşmış hafif ve gayet sakin adımlarla yürüyordu. Yeni kararmış olan gökyüzüne kaydı gözleri. Sadece birkaç dakika havadaki ayı seyretti gözleri. Ona huzur veren ay ışığına dikti gözlerini. Derin bir iç çekişin arkasından kafasını önüne eğip yürümeye başladı yeniden. Dinlediği müzik yeni bir şarkıya geçerken kafasındaki düşünceler onu yeniden allak bullak etmeye başlamıştı. Kafasındaki ana düşüncenin adı hiç şüphesiz belliydi; Spike… Yıllar boyu onu sevmenin verdiği acı kalbindeki sızıyı arttırmaktan başka hiçbir şey yapmamıştı. Ondan vazgeçmeyi denemiş, her ne kadar denese de başarılı olamamıştı. Kalbindeki bu amansız aşk zamanla kabuk bağlamıştı aslında. Onu düşündüğünde daha az acı çekiyordu. Ama onu yeniden görürse işte o zaman canı öyle bir yanacaktı ki bunu en iyi o biliyordu. Gecelerden nefret eder olmuştu. Her gece rüyasında onu görmek, onun özlemiyle yanıp tutuşmak… Lanet olsun o kadar berbattı ki!

  Derin bir iç daha çekti ve kafasındaki düşüncelerden arınmayı diledi. Ama nafile olduğunu biliyordu. Dinlediği müzik yerini sırf çelloya bıraktığında yanındaki banka oturdu. Yavaşça gözlerini yumdu ve kendini kusursuz çellonun ritmine bıraktı. Beynindeki düşüncelerden arınmaya başlamıştı ama Spike’ın yüzü hala aklında kalmaya devam ediyordu. Gözlerini açtığında gözlerini üzerinde gezdirdi. Zümrüt yeşili diz boyu elbisesini gayet kusursuz bir biçimde vücudunda sergiliyordu. Vişne çürüğü rujunu tazeledikten sonra oturduğu banktan yavaş bir hareketle kalktı. Kendini bir bara atıp birkaç viski devirmesi gerektiğini biliyordu.

  Seyrek adımlarla nereye gideceğini bilir vaziyette yürümeye devam etti. Tanıdık barın tabelasını görünce yüzüne sahte gülümsemesini yerleştirip içeri girdi. Çevreye göz gezdirince her zaman ki gecelerden olduğunu anlaması pek fazla sürmemişti. Aşina olduğu bara doğru yürüdüğünde barmenin ona karşı gülümsemesine karşılık verdi istemsizce. ‘‘ Bana bir viski lütfen.’’ Dedikten sonra boş bulduğu tabureye doğru yürüyüp, kulaklıklarını çıkardı. Çantasını hemen yanına koyduktan sonra kafasını kaldırdığında gördüğü yüz onu kahretmeye yetmişti. Ağır ağır kalktıktan sonra gözleri onun gözlerine kilitlenmişti. Ağırlaşan gözlerinin ardından yüzündeki hafif gülücük Veronica’nın sersemlemesine yetmişti.

  ‘‘ Spike…’’ elinde olmadan onun adını fısıldamış ve o tanıdık suratına, içinin acımasına izin vermişti. Viskisi önüne geldiğinde bardağı sımsıkı kavrayıp, kafasına dikmişti. Çünkü biliyordu ki sarhoş olursa bununla başa çıkabilir ve onun karşısında ağlamayabilirdi. Lanet olsun sakın Veronica! Diye haykırdı içinden. Ama kanayan kalbine söz geçirebilecek miydi? Hiç sanmıyorum.
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Spike Morrison

GezginGezgin
Spike MorrisonMücadele Tarafı : Karanlık
Rp Sevgilisi : Veronica
Kan Durumu : Safkan

MesajKonu: Geri: Kısa Bir Mola   Çarş. Tem. 28, 2010 12:38 am

Boş bardağı sertçe masanın üzerine koyup gözlerini kırpıştırdı. Gördüğü şey doğru muydu, yoksa iki bardak viskiden etkilenecek kadar aklı başında değil miydi? Emin olmak için ayağa kalkıp -şu dakikada ayağa kalkmaması saçma olurdu- gördüğü en çekici yüzlerden birine doğru yürümeye başladı. Eğer boşluğa bakıyorsa, çevresindeki insanların onu işaret edip alay etmesi işten bile değildi. Fakat başka bir seçenek daha vardı ve bunu düşünmeden hareket ederse elindeki fırsatı kaçırabilirdi.

"Merhaba güzel bayan." Elinde olmadan yüzünde oluşan hafif gülümsemeyi engelleyememesi onun suçu değildi herhalde. Bu güzelliğe karşı kayıtsız kalamazdı.

Sandalyeyi çekip oturduğunda karşısından gelen muhteşem parfümün kokusuyla bir an gözlerini kapadı. Ah, Veronica...

Parfümü ona rüyasını hatırlatmıştı. Belki de gördüğü o büyülü kadın Veronica'nın ta kendisiydi. Ancak kadının yüzünü hatırlamadığı için bundan emin olamazdı. Yine de şuan hiçbir şey karşısında oturan kadın kadar büyülü gelemezdi ona.

"Bu saatte neden evinde değilsin?" diye sordu bir anda ciddileşerek.
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Veronica Bélanger

Şu an Muggle'sınız. Lütfen bir rütbe edinin.Şu an Muggle'sınız. Lütfen bir rütbe edinin.
Veronica BélangerMücadele Tarafı : Çellosu.
Rp Sevgilisi : Spike. ^^
Kan Durumu : Safkan.

MesajKonu: Geri: Kısa Bir Mola   Çarş. Tem. 28, 2010 3:48 pm

  Yüzüne bakarken içinde birşeyler kıpırdıyordu sanki. Sanki yüz yıllardır ona özlem duyuyordu kalbi, onu arıyordu. Sarhoş olduğundaki yüzündeki o gülücüğü, o tatlı bakışlarına yoğunlaşmıştı sanki Veronica. Onları o kadar harika buluyordu ki, sanki bir an nefesi kesilecek gibi olmuştu. Sesini kulaklarında işitince sersemlememesi elde değildi. Her zaman ki kibarlığını korumuş yüzündeki o tatlı gülücükle onu selamlamıştı. '' Merhaba Spike. '' Kısık çıkan sesine lanet okudu içinden. Onun karşısında eli ayağı birbirine dolaşıyordu sanki. Viskisindeki buzları oynattığında gözlerini ondan ayırmayı başarmıştı. Ama Spike'ın ciddileşen ses tonu gözlerinin bardağından alıp ona geri dönmesine neden olmuştu. '' Kafamdaki düşüncelerden uzaklaşmaya ihtiyacım vardı sanırım. Ve bende kendimi buraya attım. '' Viskisinden bir yudum aldı ve dudaklarını tekrar araladı. '' Seni buraya atan rüzgar neydi peki? '' Merak ediyordu, onunda neden burada olduğunu. Ah boynundan gelen yoğun koku Veronica'yı öyle bir cezbediyordu ki ona yaklaşmamak için elindeki içki bardağına sımsıkı sarılıyordu.
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Spike Morrison

GezginGezgin
Spike MorrisonMücadele Tarafı : Karanlık
Rp Sevgilisi : Veronica
Kan Durumu : Safkan

MesajKonu: Geri: Kısa Bir Mola   Çarş. Tem. 28, 2010 6:44 pm

"Kafamdaki düşüncelerden uzaklaşmaya ihtiyacım vardı sanırım. Ve bende kendimi buraya attım." Bunlar her zamanki düşünceler miydi yoksa kendisini ilgilendirmeyen şeyler mi olmuştu merak etti. Yine de şimdilik bir şey sormamak en iyisi gibi geliyordu.

"Seni buraya atan rüzgar neydi peki?"

"Seninkiyle aynı." Hızla davranıp elindeki bardağı aldı ve bir süre duraksadıktan sonra içindeki viskiyi bir dikişte bitirdi. Eğer Veronica'yı biraz olsun tanıyorsa ne tepki vereceğini tahmin etmek zor olacaktı. Kızabilir, ya da bir şey olmamış gibi davranabilirdi. Şu dakikadan sonra bunun çok da önemli olmadığını fark edip konuştu;

"Sana içki içmenin zararlarından daha önce bahsetmemiştim sanırım." Dudaklarının kenarında oluşan hafif tebessümü engelleyemezken bardağın içindeki buzlardan küçük ve kırılgan gibi görünen bir tanesini ağzına attı. "Bu, kendini kaybetmene sebep olur. Eğer düşünceli bir zamanına rast getirirsen sonuçları seni üzebilir."

Barmene bir işaret yapıp arkasına yaslandı. Gözlerini Veronica'ya dikip yeni içkisinin gelmesini bekledi.
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Veronica Bélanger

Şu an Muggle'sınız. Lütfen bir rütbe edinin.Şu an Muggle'sınız. Lütfen bir rütbe edinin.
Veronica BélangerMücadele Tarafı : Çellosu.
Rp Sevgilisi : Spike. ^^
Kan Durumu : Safkan.

MesajKonu: Geri: Kısa Bir Mola   Çarş. Tem. 28, 2010 9:13 pm


  Ah, Spike'ın bilindik tatlı ve bir o kadar da masum uyarıları. Sözcükler her dudaklarından dökülüp, Veronica'nın kulaklarında hayat bulduğunda ona olan özlemini dizginleyemez olmuştu. Dudaklarını viskisinden ayırdığında kısa bir duraksama yaşadı. Boşalan bardağında kalan küçük buz parçacıklarına dikti gözlerini. Dudaklarında kalan viskini hafifçe yaladı. Barmene boş bardağı uzattıktan sonra konuştu. '' Madem öyle diyorsun Spike, üzülecek hiçbir şeyim yok. Dudaklarımdan ne dökülürse dökülsün hepsini doğru kabul et o zaman bu gece. '' Ne kadar ağır konuşmuştu. Ama kendi açısından. Eğer dudaklarından 'Ben hala seni deli gibi seviyorum, unutmaya çalıştım ama yapamadım' gibi cümleler dökülürse ne yapacaktı? Tam bir aptaldı bu konuda. Bunları söylese sanki Spike' da aynılarını söyleyecekti. Böyle sanıyorsa o kadar çok yanılıyordu ki. Neden onu içinden söküp atmakta direniyordu ki ruhu? Direnmese bu kadar acı çekmeyecek, onun gözünde bu kadar düşmeyecekti.

  Önüne gelen bardağından büyük bir yudum daha aldı. Bardağına yeniden gözlerini dikerek konuşmayı denedi. Onun gözlerine bakarak konuşursa daha da saçmalayacaktı, bunu biliyordu. Bu yüzden o ne kadar ona baksada Veronica'nın gözlerini kaçırması daha iyiydi. '' Ne dersin? Bu gece herşeyi böyle kabul edelim mi? '' Kabul eder miydi? Kabul ederse bu gece bu barda neler ortaya çıkabilirdi?
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Spike Morrison

GezginGezgin
Spike MorrisonMücadele Tarafı : Karanlık
Rp Sevgilisi : Veronica
Kan Durumu : Safkan

MesajKonu: Geri: Kısa Bir Mola   Perş. Tem. 29, 2010 12:17 pm

"Madem öyle diyorsun Spike, üzülecek hiçbir şeyim yok. Dudaklarımdan ne dökülürse dökülsün hepsini doğru kabul et o zaman bu gece." Kızgın mıydı, yoksa kırılmış mıydı? Bu söylediklerinin ne anlama geldiğini biliyordu ancak Veronica'nın işleri neden bu kadar zorlaştırdığını anlamıyordu. Yani canı zaten bütün bu kararsızlıklara ve onu görememeye sıkılmışken bu şekilde konuşmasının ne anlamı vardı sanki? Kızgınlıkla derin bir nefes aldı. Öyleyse kendi masasından kalkıp buraya gelerek bir hata yapmıştı. Şimdi geriye dönüp bu hatayı düzeltemeyeceğine göre ileriye bakmalıydı. Konuşmalılardı. Uzaktan Veronica'yı düşünerek daha fazla zaman harcayamazdı.

"Ne dersin? Bu gece herşeyi böyle kabul edelim mi?" Gözlerini güzel kadına dikmişken aklından geçenleri kontrol edemiyordu. Kolundan tutup onu biraz uzağa götürme fikri oldukça hoşuna gidiyordu aslında. Belki yalnız kalırlarsa... Ancak o zaman da doğru karar veremeyecekti. Veronica'yı görmese en azından bir süre idare edebilirdi ancak karşısında oturuyorken ondan ayrı kalma fikri komik geliyordu Spike'a. Mümkün olmayan bir şeydi bu.

"Aklından geçenleri bilmeyi isterdim. Seninle-" Uzanıp masanın öte tarafındaki elini tuttu. "Konuşmayalı uzun zaman oldu Veronica."

Konuşmasının tek koşulu içki içmekse devam edebilirdi.
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
 

Kısa Bir Mola

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : 1, 2  Sonraki

 Similar topics

-
» Biraz Mola..

Bu forumun müsaadesi var:Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
 :: Kurgular Sayfası-