AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
Son Konular
Konu
Tarih
Yazan
Yabani Otlar
Bir Kulüp Mü Kuruluyormuş | Bir Tıkla Bakalım!
- Duyuru Panosu -
Işık Tapınağı
Model Değiştirme
Model Başvuruları
Debbie'nin Grafik Galerisi *yeni
' Cuteness s i g n a t u r e s.
La Révolte
Özel Model Başvuruları
Salı Mart 15, 2016 10:01 pm
Ptsi Şub. 22, 2016 12:43 am
C.tesi Ekim 02, 2010 11:08 am
Perş. Eyl. 30, 2010 11:07 pm
Perş. Eyl. 30, 2010 10:04 pm
Perş. Eyl. 30, 2010 6:40 pm
Çarş. Eyl. 29, 2010 8:37 pm
Çarş. Eyl. 29, 2010 8:25 pm
Çarş. Eyl. 29, 2010 6:13 pm
Çarş. Eyl. 29, 2010 4:35 pm

Paylaş

Tesadüf.

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Sayfaya git : 1, 2  Sonraki
YazarMesaj
Floja Feodora

VII. SınıfVII. Sınıf
Floja Feodora

Mücadele Tarafı : Kendisi.
Kan Durumu : Safkan
Patronus : Labrador

Tesadüf. Empty
MesajKonu: Tesadüf.   Tesadüf. EmptyÇarş. Tem. 07, 2010 9:49 pm

Oyuncular ~ Floja Feodora , Ambrose Lloyd L'uciférre
    Zaman ~ Yemekten sonra,ılık bir akşam üzeri,güneş tepelere saklanırken..

..Yemekten sonra ortak salona gittim,yatakhaneden hırkamı aldım ve kendimi hogwarts kolidorlarına atmıştım. Herkes avluya yada yatakhanelerine doğru yol almış gidiyorlardı. Etrafta Ros'a bakındım ama göremedim. "Kesin yine bir yerlere takılıp kalmıştır." Diye konuşa konuşa kulelere çıkan merdivenleri ağır aksak çıkmaya başlamıştım. Etraftaki pisiler ve Rawenclaw öğrencileri gözlerini bana dikmiş merdivenleri çıkısıma bakıyorlardı. Aman,çok ta umrumdaydı..

Merdivenleri çıktıktan sonra Eski Rasathane'ye anca varmıştım ve nefes nefese kalmıştım. Bu merdivenlerden koşarak çıktığımıda biliyorum. Astronomi dersine geç kalıyordum ve profesörden hemen önce girmiştim dersliğe. O gerçekten benim için zorlu bir maraton olmuştu.. Kendi kendime gülüp cebimden çıkarttığım şekerli sakızı çiğnemeye koyuldum. "Mmm,çilek ve şeftali aromalı." Bu ikisinin karışımını gerçekten çok seviyordum. Gökyüzünü görebileceğim bir duvara yaslandım ve yıldızlara bakmaya başladım. Kuzey taraftaki yıldız en parlak olanlarıydı ve o benim yıldızımdı. Kutup yıldızı.. Beş dakika ya geçti yada geçmemiştiki gelen ayak seslerini duyunca hemen ayağa kalktım ve asamı elime aldım. Hafif tonda bir kesle, "Kim var orda ? " Dedim. Bu gelen misafirin cevap vermesini beklerken,gözüm kulağım tetikteydi..
http://sihirdunyasi.roleplaylife.net/lejant-f86/f-l-o-j-a-f-t786
Ambrose Lloyd L'uciférre

Şu an Muggle'sınız. Lütfen bir rütbe edinin.Şu an Muggle'sınız. Lütfen bir rütbe edinin.
Ambrose Lloyd L'uciférre

Mücadele Tarafı : karanlık

Tesadüf. Empty
MesajKonu: Geri: Tesadüf.   Tesadüf. EmptyPerş. Tem. 08, 2010 3:17 am

Yemekte birkaç bir şey atıştırmış ve milleti izlemiştim.Renalla'yla sohbet etmiştim.Fakat aklım tüm gün bakıştığım ve yeni hedefim olan kızdaydı.Adını tam olarak bilmiyordum ama küçüklerden öğrendiğime göre Floja'ydı.Hafife alınmayacak bir güzelliği olan ve bakışlarıyla beni kendine çeken biriydi.İsmi de en az onun kadar tatlıydı.Bir süre gözlerim onu aradı fakat yoktu.Arkadaşlara veda ederek yürümeye başladım.Önüm çıkan kızlarla birkaç laflayıp hızlıca ortamdan kayboldum.Şimdi ki en önemli soru ise bu kızın nerede olabileceğiydi.Bir süre düşündüm.Şu an bir gülümsememle altıma girebilecek birkaç Sly'lı kız buldum ve onlara çaktırmadan sordum.Evet en sonunda birtanesi söylemişti.İlk adım attığı yolu bulduktan sonra gerisi hassas koku almamla halolacak gibiydi.Nedense bir parfümü bir kere duymam onu takip etmeme yetiyordu.Umarım o parfümden başkasında da yoktur diye düşündüm ve hızlıca ellerim ceplerimde yürümeye başladım.Neyse ki yemeğe inmeden önce gene güzel bir parfüm banyosu yapmıştım.En sonunda eski rasathaneye ulaştım.Buraya pek kimse gelir miydi bilmiyordum.4 yıl boyunca buraya kaç kez gelmiştim.Bir ya da iki.İlgi alanım yasak orman gibi yasak ve tehlikeli yerlerdi.Sesi dinledim.Evet burda biri vardı.Onun olmasını umud ederek yavaş adımlarla yanına gittim.Ve karşıma asalı bir prenses çıktı.Gülümsedim."Bana avada çakmayı falan düşünmüyorsundur umarım.Böyle güzel birine karşı kendimi büyüyle savunmak zor iş olur doğrusu. "dedim ve her zamanki delirtici şeker serseri çapkın gülüşümü yaptım.
Floja Feodora

VII. SınıfVII. Sınıf
Floja Feodora

Tesadüf. Empty
MesajKonu: Geri: Tesadüf.   Tesadüf. EmptyPerş. Tem. 08, 2010 11:11 am

Karsımdaki yavaş adımlarla yanıma gelirken pek bir havalı geliyordu. Eğer yine o çocuklardan biriyse,onlara gününü göstereceğim, dedim içimden söverek. Çocuk gittikçe yaklaştı ve konuşmaya başladı, "Bana avada çakmayı falan düşünmüyorsundur umarım.Böyle güzel birine karşı kendimi büyüyle savunmak zor iş olur doğrusu. " Hah,işte bir kendini beğenmiş daha. Zoraki zoraki gülerek cevap verdim, "Ah hayır,ilk önce crucio yapıp acı cektirmeyi tercih ederim. Bu egomu daha da arttırır." Sinsice gülümseyip bastan aşağıya süzdüm. Burnuma gelen parfüm kokusu hoştu,ama biraz fazla mı abartmıştı. Sanırım şişenin içine düşmüş olsa gerek. Çocugu az daha süzünce cüppesinde Slytherin arması olduğunu gördüm,sanırım bu cocuk yemekteyken ona doğru birkaç kez baktığım çocuk olamazdı değil mi ? Gözlerim yavaş yavaş yukarı çıktı ve gözlerinde takılı kaldı. "Slytherin öğrencisisin ha,ben Floja. Kısaca Floj diyebilirsin." dedim sırıtarak. Ayakta durmaktan ayaklarım ağrımıştı ve tekrar oturup yıldızlara bakmaya başladım..
Ambrose Lloyd L'uciférre

Şu an Muggle'sınız. Lütfen bir rütbe edinin.Şu an Muggle'sınız. Lütfen bir rütbe edinin.
Ambrose Lloyd L'uciférre

Tesadüf. Empty
MesajKonu: Geri: Tesadüf.   Tesadüf. EmptyCuma Tem. 09, 2010 12:21 am

Uzun süre beni süzerken aklından neler geçirdiğini merak etmiştim.Verdiğin soğuk tepkiler daha öncesinde bakışlarında ki isteklilikten çok farklıydı.Ayrıca ondan büyük olduğum halde benim slylı olduğumu yeni fark etmesi cabasıydı.Ya bu kızla pek anlaşamayacak ya da çok eğlenecektik.Hangi seçeneği istediğim hakkında karar veremiyordum açıkçası.O bu sırada kendini tanıttı.Evet evet ismini zaten biliyordum.Ardından yere oturdu ve gökyüzüne bakmaya devam etti.Romantik diye düşündüm.Başkası olsa hemen romantik moduma geçerdim ama nedense içimden pke gelmedi.Nedense kızın beni sanki ilk defa görmüş gibi davranması hoşuma gitmemişti.Bütün herkes özellikle alt sınıflar beni bilirdi.Ben o çocuktum.İsmimi bilmemesi için antisosyal ve sağır olması gerekirdi.Devamlı kuyruğum olan kızlardan birkaçı Floja'nın arkadaş grubu içinden diye biliyordum.Düşünceleri itip bende ere oturdum."Peki...Imm bende Ambrose Lloyd hangisi istersen ama genelde Lloyd diyorlar.Ayrıca benden bir alt sınıf olan hem de bir kız olan birinin düelloda beni bahsettiğin kadar kolay yere sereceğini sanmıyorum.Ama malasef kızlarla savaşmak doğama aykırı.Karşımdaki Godzilla olmadığı sürece..." dedim ve saçlarımı karıştırdım.
Floja Feodora

VII. SınıfVII. Sınıf
Floja Feodora

Tesadüf. Empty
MesajKonu: Geri: Tesadüf.   Tesadüf. EmptyCuma Tem. 09, 2010 8:32 pm

Umursamaz umursamaz oturunca onu umursamadığımı düşünmesini istedim. Aksi kötü olabilirdi. Yakışıklı ve bir o kadar da çekiciydi de. İlk defa görmüyordum bu çocuğu ama bizim kızlar pek konusuyorlardı hakkında. Ben oturduktan sonra ayakta bir iki dakika kalıp yanıma çöktü ve söze başladı. "Peki...Imm bende Ambrose Lloyd hangisi istersen ama genelde Lloyd diyorlar.Ayrıca benden bir alt sınıf olan hem de bir kız olan birinin düelloda beni bahsettiğin kadar kolay yere sereceğini sanmıyorum.Ama malasef kızlarla savaşmak doğama aykırı.Karşımdaki Godzilla olmadığı sürece..." Ah,evet. Bu cocugun ismini çok duymuştum. Lloyd.. Hm,Ambrose daha ilginç ve çekici gelmişti bana. Gözlerimi yıldızlardan ayırarak çocuğun gözlerine çevirdim bakışlarımı. Cok farklı bakıyordu gözleri ama pekte iyi niyetli değildi sanırım.. Hafifçe güldükten sonra, "Ah,evet. Adını daha önce duymuştum. Ben Ambrose demeyi yeğlerim. Diğerlerinden farkım olsun değilmi ? " Hafifçe sırıtıp sakızımı bir kere çiğnedim. "Aslına bakarsan dişli bir rakibim. Sadece düelloları sevmiyorum." Omuz silkip yere eğdim kafamı. Yerdeki minik taşlarla oynarken aklıma bir soru takılmıştı. Bu çocuk neden hemen arkamdan gelmişti ki ? Dayanamayıp sordum. "E sen hep gelirmisin buraya yoksa beni mi takip ettin?!" dedim ve cocugun o insanı kendine çeken gözlerine tekrar baktım.
Ambrose Lloyd L'uciférre

Ambrose Lloyd L'uciférre

Tesadüf. Empty
MesajKonu: Geri: Tesadüf.   Tesadüf. EmptyCuma Tem. 09, 2010 8:47 pm

Kızın bakışları oldukça güzeldi.İsmimi duyduğunu söylemişti.Evet bu şaşırdığım bir haber değildi.Yerdeki taşları incelerken ben ona bakmaya devam ediyordum.Yüzünde farklı bir sadelik vardı.Meyveli olduğunu tahmin ettiğim bir sakız çiğniyordu.Sakız çiğnemeyi pek sevmezdim fakat ağızda bıraktığı güzel tadın öpüşürken kötü olduğunu söylemem yalan olurdu.Bana Ambrose diyecekti.Fena fikir değildi.Zaten neden herkesin bana Lloyd dediğini de hiç anlamazdım.Bazılarına birkaç kere sormuştum.Daha şirin ve şeker geldiğini söylemişlerdi.Evet nedense herkes benim şeker şey olduğumu hayaline kapılıp daha sonra büyük bir yıkıma uğruyorlardı.İşin garip tarası ise ne yaparsam yapayım kendimi affettirmeyi başarıyordum.Ailenin şımarık çocuğu olmak bana çok şey kazandırmıştı kuşkusuz.Ardından kız başını kaldırıp gözlerime baktı ve bir soru sordu.Evet sorduğu soru güzeldi.Aslında bunu bende kendime yıllarca sormuştum.Tek bir cevap bulabilmiştim.Kızları seviyorum.Fakat bunu ona bu şekilde söylersem kesinlikle çok itici duracaktı.Bunu bilerek önce gülümseyip sonra konuşmaya başladım."Bazen gelirdim yani eskiden.Ama bir süre sonra sıktı.Ama kuşlar yemek sırasında izlediğim güzel kızın buraya gelmiş olabileceğini söylediler.Bende biraz dikkatle seni bu alışık olduğum yerde buldum."
Floja Feodora

VII. SınıfVII. Sınıf
Floja Feodora

Tesadüf. Empty
MesajKonu: Geri: Tesadüf.   Tesadüf. EmptyCuma Tem. 09, 2010 9:37 pm

Ambrose biraz düşünüp cevap verdi ve bu cevap gayet hoşuma gitmişti. Hafifçe gülümsedim ve sanki yanaklarım al al olmuştu. Ne oluyordu ki bana ? Utanmıyordum herhalde. Hiç utanmamıştım daha önce,utanacağım şeyler yaptığım zaman bile.. Kendi kendime düşünürken hafifçe kahkaha attım ve elimde olan minik taşları yavaşta yere fırlattım. "Hahah,o zaman beni takip ettin Ambrose." deyip kulağına yanaştım ve "Her zaman takip etmemelisin,basına iş açılabilir." deyip ensesine üfledim. Hafif bir titremeden sonra yüzüme anlamsız anlamsız baktı. O halini fotoğraflamak lazımdı aslında. Tam bir safa benziyordu.
Ambrose Lloyd L'uciférre

Ambrose Lloyd L'uciférre

Tesadüf. Empty
MesajKonu: Geri: Tesadüf.   Tesadüf. EmptyCuma Tem. 09, 2010 10:00 pm

Boynuma üflemesi beklemediğim birşeydi.Bir süre garip bir şekilde yüzüne baktım.Ve gülümsedim.Dedikleri ve kızarmış yanakları gerçekten komikti."Evet takipte denilebilir tabii.Başım iş açılma konusu...Imm aslına bakarsan okulun ilk gününden beri belasız geçen bir günüm geçmedi.Okuldan atılmam an meselesi neyse ki babamın tanıdıkları var."dedim ve umursamazca baktım.Aslında bu kızda ilgimi teken tek şey yüzüydü.Dedikleri saçma gelmeye başlamıştı.Ondan büyüktüm ve bir erkek çocuğuydum.Onu takip etmemden dolayı başıma iş gelme fikri inanılmaz gülünçtü.Kızın fısıldaması bana Renalla'yı hatırlatmıştı.Nerde ne yapıyordu acaba diye düşündüm.Gene haylazlık peşinde olma ihtimali yüksekti.Bu akşam onu ekmiştim.Neyse diye geçirdim içimden bu ilk değildi.Canım sıkılmıştı.Kıza yaklaştım ve dudaklarına yapıştım yavaşca.Garipti.

Tesadüf.

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : 1, 2  Sonraki

Similar topics

-