AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
Son Konular
Konu
Tarih
Yazan
Yabani Otlar
Bir Kulüp Mü Kuruluyormuş | Bir Tıkla Bakalım!
- Duyuru Panosu -
Işık Tapınağı
Model Değiştirme
Model Başvuruları
Debbie'nin Grafik Galerisi *yeni
' Cuteness s i g n a t u r e s.
La Révolte
Özel Model Başvuruları
Salı Mart 15, 2016 10:01 pm
Ptsi Şub. 22, 2016 12:43 am
C.tesi Ekim 02, 2010 11:08 am
Perş. Eyl. 30, 2010 11:07 pm
Perş. Eyl. 30, 2010 10:04 pm
Perş. Eyl. 30, 2010 6:40 pm
Çarş. Eyl. 29, 2010 8:37 pm
Çarş. Eyl. 29, 2010 8:25 pm
Çarş. Eyl. 29, 2010 6:13 pm
Çarş. Eyl. 29, 2010 4:35 pm

Paylaş

İşte Gerçek Sihir ...

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Sayfaya git : 1, 2  Sonraki
YazarMesaj
Dora Wendy Nobiliarius

Şu an Muggle'sınız. Lütfen bir rütbe edinin.Şu an Muggle'sınız. Lütfen bir rütbe edinin.
Dora Wendy Nobiliarius

Mücadele Tarafı : Zümrüdüanka Yoldaşlığı
Kan Durumu : Safkan ...
Patronus : Köpek ..

İşte Gerçek Sihir ... Empty
MesajKonu: İşte Gerçek Sihir ...   İşte Gerçek Sihir ... EmptyCuma Tem. 02, 2010 1:13 am

** Saat 19:20 suları **

Siyah saçlarını önünden çekerken kahrolası piç kuruları diye küfretti içinden ... Tüm gün boyunca beş baskın yapmışlardı tamı tamına beş baskın .. Ama elde ne mi vardı . Hiçbir şey , kahrolası bir sıfır ... “ Nasıl bu kadar iyi saklanabilirler , nasıl .. Biz mi çok aptalız yoksa onlar mı çok zeki ? “ diye söylenmeye başladı ..

Oturduğu yerde duramayacak kadar sinirliydi ama dikkatleri üzerine çekmemesi için sakin olması gerektiğini de biliyordu ; sonuçta şu an muggleların arasındaydı ve ona göre davranmalıydı ... Boş , insanlardan uzakta , ağaçların arasında bir bank bulup otururken dikkatini çekecek ve rahatlamasını sağlayacak bir şeyler aradı ... Çevresine şöyle bir göz gezdirdi . Güneş , göl ve hemen gerisinde orman .. Bir insan , günü güzel geçmiş bir insan , daha başka ne isteyebilirdi ki … Hiç bir şey … Ama olmuyordu .. Dora’nın gözü şu anda ne birbirine doğru sallanan belki de ; birbirine bir şeyler söylemek isteyen ağaçları ,ne gölün insanı sakinleştiren havasını ne de Güneş‘in inzivaya çekilip çekilmemek , yerini Ay’a bırakıp bırakmamak arasındaki kararsızlığını görüyordu …
Orada ne kadar durdu hatırlamıyordu Dora .. Belki 5 dakika , belki yarım saat , belki de bir saat ama rahatlamaya başlamıştı işte ... Gölün ve ağaçların yarattığı muhteşem manzara bunu başarmıştı .. Hafifçe gülümseyerek “ muggle dünyasındaki çoğu güzelliği sihirle yapamayız “ diye mırıldandı ...
Charles Crestor

Şu an Muggle'sınız. Lütfen bir rütbe edinin.Şu an Muggle'sınız. Lütfen bir rütbe edinin.
Charles Crestor

Mücadele Tarafı : Tarafsız

MesajKonu: Geri: İşte Gerçek Sihir ...   İşte Gerçek Sihir ... EmptyCuma Tem. 02, 2010 1:43 am

Zamanın ellerinde daha ne kadar süre oyuncak olacağım inan bilmiyorum. Saçma saçma işler sunuyor önüme hep. Kötülüyor beni hayata karşı. Elinde avucunda bir şey kalmayan sonunda hep ben oluyorum. Bugün başka bir yerde olmalıydım. Evet, kendi malikanemde. Yeni yaşını kutlayan kardeşimin saçlarını karıştırıp ona ilk hediyesini veren ben olmalıydım. Ancak olmayınca olmuyor işte ne yaparsın.
Kendimi aklıma gelen ilk yere, Londra civarlarında bir yere cisimlemiştim. Güneş yeni yeni batmaya başlamış, ortamı çok güzel bir kızıllık kaplamıştı. Sırtımı bir ağaca yaslayıp bu güzel manzaranın tadını çıkarmaya karar verdim. Gölgesine uzandığım ağaç bana dallarıyla sevgi gösterisinde bulunuyormuşçasına hafif hafif sallandı. Sevgi... Ah, bu aralar o kadar çok ihtiyacım var ki bu sözü duymaya. Şu sahteliklerin hepsinden kurtulup gerçeğe bir adım daha yaklaşmaya... Arka cebimden çıkardığım cep şişemi batmaya yüz tutmuş güneşe kaldırarak onu selamladım. Ardından başıma dikerek büyükçe bir yudum aldım. İçki boğazımdan aşağı dökülürken, geçtiği her yeri yakıyordu. İçimi ısıtan bu sıvıdan sonra biraz daha rahatlamıştım. Ardından bir yudum daha... Ancak içkimi yarıda kesmek zorunda kaldım birden. Orada olduğunu daha önce farketmediğim bir vücut çarpmıştı gözüme. Muggle olamazdı, olabilir miydi yoksa? Peki kendisini görmüş müydü cisimlenirken. Sanmıyordu, öyle olsa çoktan bayılmış, ya da çığlık çığlığa şehir merkezine kaçıyor olurdu. Ayağa kalkıp üzerime yerleşen tozları tek elimle savuşturduktan sonra mesafeyi koruyarak onunla konuştum. '' Bu saatte sizin gibi bir bayanın kalabalık caddelerden birinde olması gerekmez miydi acaba?''

Hadi ama Charles, ne diye böyle bir şey yaptın sanki? Adam gibi kimseye sataşmadan işini bitirip çekip gitsene. Boşu boşuna insanları rahatsız etmesene. Ah, dinlemezsin ama sesimi hiç. Ya seni terslerse? Olmayacak şey değil. Hatta olması çok muhtemel. Ara sıra sözümü dinlesen, yapma dediğim şeyleri yapmasan emin ol hayatın çok daha güzel olacak. - Of, susar mısın sen biraz?
Dora Wendy Nobiliarius

Dora Wendy Nobiliarius

MesajKonu: Geri: İşte Gerçek Sihir ...   İşte Gerçek Sihir ... EmptyCuma Tem. 02, 2010 2:25 am

Dora yavaşça yüzünü gökyüzüne doğru kaldırdı martılar sanki birbirleriyle yarışıyorlardı … Bir süre onları izledikten sonra başını yoldan geçen insanlar çevirdi .. Olanlardan hiçbir şekilde haberdar olmayan , bu tür şeyleri ancak o büyük kutuda izledikleri şeylerde gören mugglelar … Her şey bir nebze de onlar için değil miydi aslında , onları korumak için , bir gece evlerinin aniden alev aldığını yada bir anda karşılarında siyah cübbeli maskeli adamlar görmesinler diye değil miydi ? Peki bunları hakkediyorlar mıydı ? Şu anda köpeğine sadece frizbi atan şu sarışın , yapılı adam ya da boş boş gölü izleyen şu çift ...Dora bazen ciddi ciddi bunu ve bulunduğu tarafı düşünüyordu …
“Pof ..”O kadar düşüncenin arasından bu ses Dora’yı kendine getirdi … Bu olamazdı . Hızla elini cebine atıp etrafa göz gezdirdi .. Az ilerisinde bir adam belirmişti , pekte etrafla ilgileniyormuş gibi görünmüyordu ama daha çok bir derdi var gibiydi … Sırtını ağaca yaslamış gölü seyrediyordu . Geniş yapılı sayılmazdı adam ama çokta cılız değildi , ensesine kadar uzanan açık kahverengi saçları vardı ve rüzgara uyarak dans ediyorlardı adeta .. Dora önüne döndü ve birkaç saniyelik bakışla bunarlı nasıl beynine kazıdığına şaşırdı … Acaba burada ne işi vardı genç adamın ? Merakına yenik düşüp çaktırmadan onu izlemeye başlamıştı , gözleri adamın yüzünden kollarına indi boştu kolları dövmesi yoktu … Demek ki onlardan değildi ya da daha değildi … Bir süre sonra adamı gözleriyle takip ettikten sonra önüne döndü ...
'' Bu saatte sizin gibi bir bayanın kalabalık caddelerden birinde olması gerekmez miydi acaba?''Hızla başını kaldırdı ve ona baktı ne zaman fark etmişti Dora’yı , yoksa onu izlediğini görüp sesini çıkarmamış mıydı ? Hızla yutkunarak dikleşti … Bir süre sessiz kalıp ne hakla ona böyle soru yönelttiğini düşündü ..“ Burada olmak istiyorum ki buradayım . Sizi pek ilgilendirdiğini sanmıyorum beyefendi ... "
Ah bunu der demez pişman olmuştu . Neden bu kadar sert çıkmıştı , neden şu kahrolası dilini tutamıyordu , belki de sadece onun iyiliğini düşünüyordu genç adam .. Gözlerini yavaşça onun gözlerine kaldırarak tepkisini bekledi , büyük bir merakla ..
Charles Crestor

Charles Crestor

MesajKonu: Geri: İşte Gerçek Sihir ...   İşte Gerçek Sihir ... EmptyCuma Tem. 02, 2010 12:14 pm

İletişim konusunda eskiden beridir sorunlar yaşarım zaten. Asla nasıl yaklaşmam gerektiğini öğrenemedim. Her seferinde farklı tepkiler alıyorum çünkü. Neden insanlar bu kadar farklı? Basit bir merhabaya verilecek binlerce karşılığı nasıl buluyorlar anlamak güç. İşte aynı sorun burda da karşıma çıktı. İçimde hiç bir kötülük yoktu bunu sorarken. (~ Emin misi olmadığına? Belki de kendine yeni bir kurban arıyordun. - Tabi ki de eminim. Eğer bir kurban isteseydim şimdiye kadar çoktan onu bağlayıp götürmüştüm.) Ancak o beni terslemeyi seçmişti. Hayır hayır, insan yapısı hakkında konuşup sizi sıkmayacağım. En azından burada değil.

Amacım sizi rahatsız etmek değildi. Yeni insanlara bu kadar kapalı olmamalısınız bence. Gördüğünüz gibi asam hala cebimde. Size zarar vermek isteseydim emin olun bunu yapardım.

~ Biraz fazlaca kendini beğenmiş bir konuşma olmadı mı bu sence de? Karşındakinin kim olduğunu bile bilmeden üstü kapalı bir şekilde tehdit ettin resmen. - Öyle mi yaptım? ~ Öyle yaptın tabi. En yakın zamanda muggleların iletişim kurslarından birine katılmanı sağlayacağım. - Çok beklersin.
Dora Wendy Nobiliarius

Dora Wendy Nobiliarius

MesajKonu: Geri: İşte Gerçek Sihir ...   İşte Gerçek Sihir ... EmptyCuma Tem. 02, 2010 4:07 pm

Genç adam bir süre sustu sanki bir şeyleri tartar gibiydi … “Amacım sizi rahatsız etmek değildi. Yeni insanlara bu kadar kapalı olmamalısınız bence … Gördüğünüz gibi asam hala cebimde. Size zarar vermek isteseydim emin olun bunu yapardım.“

Dora her türlü cevaba kendini hazırlamıştı , bu hariç tabii … Hiç beklemediği cevap karşısında ağzı açık kalmıştı . Bu kadar tersledikten sonra nasıl bir cevap bekliyordun ki , gelip özür mü dileceğini umuyordun kandırma kendini … Bir süre öyle durduktan sonra kendini toparladı ve beynin de ” Gördüğünüz gibi asam hala cebimde. Size zarar vermek isteseydim emin olun bunu yapardım. “ cümlesi yankılandı … Bu ne cesaret , ne kendini beğenmişlik … İsterse bana zarar verebilirmiş , sanki , sanki kendimi koruyamayacakmışım gibi ..Kendini ne sanıyordu bu adam . Ne hakla onunla böyle konuşabiliyordu , kim olduğunu bile bilmeden … Hafifçe boğazını temizledikten sonra dikleşti ve sinirine hakim olmaya çalışarak fısıltıdan biraz yüksek bir ses tonuyla ” Hah ! bunu siz mi diyorsunuz ? Öncelikle gidip bir bayanla nasıl konuşacağınızı öğrenmelisin beyefendi ... Ayrıca kim olduğunu bilmediğiniz birini böyle tehdit etmemelisiniz başınıza dert alabilirsiniz ... ”

Charles Crestor

Charles Crestor

MesajKonu: Geri: İşte Gerçek Sihir ...   İşte Gerçek Sihir ... EmptyC.tesi Tem. 03, 2010 11:50 am

Güneş artık son ışıklarını göle yansıtırken ay da onun yerini almak için hazır bekliyordu. Hafif bir rüzgar çevremizdeki yaprakları hışırtıyla etrafa savurdu. Kış olmasına rağmen soğuk gelmiyordu hava. (~ Hayır aptal içkinin etkisi o. - Bana karşı bugün ne kadar naziksin öyle?) Haklıydı, bu içki olmasa bu kıyafetlerle çoktan donmuştum. Karşımdaki kadının sözlerime bir tokat gibi cevabı beni şaşırtmıştı. Onu tanımıyor muydum? Hah, tabii ki tanıyordum. Bir şifacı yolu St. Mungo'ya düşen herkesi bir şekilde tanır. Aynı benim bu kadını tanıyor olmam gibi. Sık olmasa da hastanede mutlaka bir dosyası bulunuyor olmalı bu kadının. '' Adın Dora Wendy Nobiliarius. Yirmi beş yaşındasın. Bakanlıkta seherbaz olarak çalışıyorsun. Patronusun köpek biçiminde. Sanırım bu kadarını bilmem yeterli benim için. Ayrıyetten, başımda yeterince dert var zaten. Bir tane eksik, bir tane fazla fark etmez. İletişim konusunda haklısınız, bu konuda ciddi problemlerim var. Ancak bu konuda sizin de benden çok iyi olduğunuzu zannetmiyorum.''

~ İyice egoist olmaya başladığının farkında mısın? İticiliğin had safhaya ulaşmış durumda. Duruma el koymamı ister misin? Belki bu kadınla aranda bir şeyler olmasını sağlayabilirim. - İstemem sağol.
Dora Wendy Nobiliarius

Dora Wendy Nobiliarius

MesajKonu: Geri: İşte Gerçek Sihir ...   İşte Gerçek Sihir ... EmptyC.tesi Tem. 03, 2010 2:20 pm

Hah ! Şimdi köşeye sıkıştı .. Ne kim olduğu biliyor ne de neler yapabileceğimi … Gülmemek için kendini zor tutuyordu ama suratına hafifçe yayılan sırıtmayı da engelleyememişti .. “Şimdi benim olduğumu öğrenince ne yapacak bakalım … “ ” Adın Dora Wendy Nobiliarius. Yirmi beş yaşındasın. Bakanlıkta seherbaz olarak çalışıyorsun. Patronusun köpek biçiminde. Sanırım bu kadarını bilmem yeterli benim için. Ayrıyetten, başımda yeterince dert var zaten. Bir tane eksik, bir tane fazla fark etmez. İletişim konusunda haklısınız, bu konuda ciddi problemlerim var. Ancak bu konuda sizin de benden çok iyi olduğunuzu zannetmiyorum.''

“ Bu da kim , kim olduğumu , ne iş yaptığımı hatta , hatta patronusumu bile nereden biliyor … “ “ Ah! İşte şimdi yaş tahtaya bastın Dora … Kim olduğunu bile bilmiyorsun … O senin her şleyini biliyor ama sen ... ” Kimsin sen merlinin cezası kim … “ Salak .. Neden hala içinden konuşuyorsun bunu ona sorsana … Tabi kim olduğunu anlayacağpı etkili bir yolla ... ” Yavaşça ona doğru yürüdü ne yüz yüze geldiklerinde yakasından tutarak o daha ne olduğunu anlamadan , yaptığı antremanlar sayesinde , rahatça ağaca çevirdi ona asasını gırtlağına dayadı ve bıçaktan keskin bir ses tonuyla ”Kimsin sen … Kimsin ve tüm bunları nerden biliyorsun ? ”
Charles Crestor

Charles Crestor

MesajKonu: Geri: İşte Gerçek Sihir ...   İşte Gerçek Sihir ... EmptyC.tesi Tem. 03, 2010 3:14 pm

Onun hakkında bildiğim bu kadar şey onu afallatmıştı. Sinirli ve şaşkınlığın harmanlandığı bir ifade vardı yüzünde. Az önceki gülen kadından eser yoktu şimdi. Birkaç adımda yanıma geldi. Herhangi bir tepki vermeden yalnızca onu izledim. Ardından hiç beklemediğim bir şekilde beni ağaca yasladı ve asasının sivriliğini boğazımda hissetmeme neden oldu. Hararetle bana sorduğu sorulara yanıt bekliyordu. Hadi ama tatlım, bu kadar asabi olmana ne gerek var? '' Ben St. Mungo şifacısı Charles Crestor. Bütün bakanlık çalışanlarının dosyaları elimizde bulunur genellikle. ve tabii ki seherbazların. Her yıl yüzlerce defa yanımıza geliyorlar. Ayrıca iletişim konusunda cidden çok kötüsün. Yeni tanıştığın birinin boğazına asa dayamak ne kadar ince bir davranış? ''

~ Aferin, bu hareketinle beni bile şaşırttın gerçekten. O kadar da ümitsiz bir vaka değilsindir belki de ha? - Senden iltifat duymak gözlerimi yaşattı doğrusu. ~ Kendini buna alıştırmasan iyi edersin. Her zaman duyacağın şeyler değil bunlar. - Aman demedim bir şey zaten.

'' Şey, bu arada şu asanı boğazımdan çeksen nasıl olur? Git gide rahatsız olmaya başladım. Boynumu kaşındırıyor da. Hem şu an kullanmanı gerektirecek bir durum yok.''

İşte Gerçek Sihir ...

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : 1, 2  Sonraki

Similar topics

-
» Aktar Sihir Malzemeleri