AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
Son Konular
Konu
Tarih
Yazan
Yabani Otlar
Bir Kulüp Mü Kuruluyormuş | Bir Tıkla Bakalım!
- Duyuru Panosu -
Işık Tapınağı
Model Değiştirme
Model Başvuruları
Debbie'nin Grafik Galerisi *yeni
' Cuteness s i g n a t u r e s.
La Révolte
Özel Model Başvuruları
Salı Mart 15, 2016 10:01 pm
Ptsi Şub. 22, 2016 12:43 am
C.tesi Ekim 02, 2010 11:08 am
Perş. Eyl. 30, 2010 11:07 pm
Perş. Eyl. 30, 2010 10:04 pm
Perş. Eyl. 30, 2010 6:40 pm
Çarş. Eyl. 29, 2010 8:37 pm
Çarş. Eyl. 29, 2010 8:25 pm
Çarş. Eyl. 29, 2010 6:13 pm
Çarş. Eyl. 29, 2010 4:35 pm

Paylaş

SU ALTINDA PARTİ-DENİZ KIZLARI NAJDA İÇİN ÇALIŞIYOR

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sonraki
YazarMesaj
Nadja Scrivens

Şu an Muggle'sınız. Lütfen bir rütbe edinin.Şu an Muggle'sınız. Lütfen bir rütbe edinin.
Nadja Scrivens

Mücadele Tarafı : Endoplazmik Retikulum.

SU ALTINDA PARTİ-DENİZ KIZLARI NAJDA İÇİN ÇALIŞIYOR - Sayfa 6 Empty
MesajKonu: Geri: SU ALTINDA PARTİ-DENİZ KIZLARI NAJDA İÇİN ÇALIŞIYOR   SU ALTINDA PARTİ-DENİZ KIZLARI NAJDA İÇİN ÇALIŞIYOR - Sayfa 6 EmptyPtsi Tem. 05, 2010 3:46 am

Ortak salon resmen büyük bir sessizlikle Nadja'nın kafasının içinde resmen patır patır patlıyordu, sessizlik bazen ona göre olmayabiliyordu. Elindeki kitabın eskimiş sayfalarından başını kaldırdığında ortak salonda samimi olduğu hiçbir yüz göze çarpmadığında büyük bir sıkıntıyla oflayıp pufladı ve oturduğu koltuktan yavaşça kalkarak çıkış kapısına doğru ağır adımlar atmaya başladı. Altında kısacık bir kot şort, üzerinde de askılı ve gri renkte bir t-shirt vardı. Ayakkabıları, bileklerini saran ve çizgi çizgi açıklıkları bulanan bir ayakkabıydı. Saçları dümdüzdü ve üzerine oturttuğu güneş gözlüğü tüm güzelliğini tamamlıyordu. Elbette hiçbir zaman boynundan çıkarmadığı kolyesi yine boynundaki yerini almıştı. Ortak salondan çıkar çıkmaz yüz yüze geldiği Mai gözlerini devirmesinin en güzel sebeplerinden biriydi. Onun uydurma yalanını dinler dinlemez kafasında bazı şeyleri tartmaya ve bir teraziye koymaya çalıştı. Karşısındaki hayaletin sözleri biter bitmez de gözlerini kısarak kendince bir cevap vermeyi denedi: '' Hey bu ne kadar saçma bir neden böyle Mai, senden daha iyi uydurmanı beklerdim. Ayrıca Gala-halamın bu tılsımları herkese dağıtacağını sanmıyorum ama merak ettim şimdi. Acaba ne haltlar karıştırıyorsunuz? Bunu öğrenmeliyim. '' Böylece hayaleti arkasında bırakarak yarı sırıtır bir edayla hedefi göl kenarı olan yürüyüşüne odaklandı. Yolda yürürken bir yandan da ayakkabılarını ve gözlüğünü üzerinden çıkarıp ikisini de sağ eline almıştı bile. Nihayetinde göl kenarına vardığında hiç konuşmadan deniz kızlarından birine doğru yaklaştı ve Galadriel diye fısıldayarak yosunlardan birini zorlanarak yutmayı denedi. Ne yani Tılsım dersinin güzel bir kopyası mıydı bu?

Yosunu tamamen yuttuğundan emin olmadan deniz kızının elini tuttu ve karşısındaki varlığın kendini suyun derinliklerine çekmesine izin verdi. Bir süre başı boş bir şekilde debelendikten sonra yüzmeye başladı ve batık gemi hemen gözüne çarptı. Batık gemi gerçekten batık ve eski bir gemiydi. Altın rengi kumlar gölün zeminini harika bir şekilde doldururken batık gemi sanki bu zeminin bir parçasıymış gibi orada daha önceden de hatta yaratılıştan beri varmışçasına mükemmel bir şekilde duruyordu. Yaklaştıkça geminin üzerinde yazan yazılar da belirginleşiyordu, birkaç metreden sonra ise iyice okunabilir bir hale gelmişti. Heyy bugün benim doğum günüm mü? Batık gemiye iyice yaklaştığında artık kendisi için hazırlanan süpriz bir parti fikrine beynini ve tüm vücudunu alıştırmıştı. Parti alanına indiğinde hiç beklemediği kişiler gözüne çarptı ve dikkat çekebilecek kadar yüksek ses tonuyla konuşmaya başladı: '' Süpriz bir parti ha? Aslında teşekkür ederim, üç yıldır doğum günümü kutlamıyordum. Evet peki günün süprizi ne? '' Sonra dudaklarını kapadı ve su yeşili gözlerini Tristan'a yöneltti. Buradaki herkes mayolu veya bikiniliydi. Herkesin içinde rezil olmak ona yetmişti hatta artmıştı bile yine de ellerini birbiriyle birleştirerek çevresindekileri süzmeye başlamıştı. Mutlaka kötü bir süpriz olmalıydı.

* Çoook özür dileyerek bıraktım, biliyorum iğrenç oldu ama düşünmeniz yeter *-*
Floja Feodora

VII. SınıfVII. Sınıf
Floja Feodora

Mücadele Tarafı : Kendisi.
Kan Durumu : Safkan
Patronus : Labrador

MesajKonu: Geri: SU ALTINDA PARTİ-DENİZ KIZLARI NAJDA İÇİN ÇALIŞIYOR   SU ALTINDA PARTİ-DENİZ KIZLARI NAJDA İÇİN ÇALIŞIYOR - Sayfa 6 EmptyPtsi Tem. 05, 2010 11:31 am

Ros ile suyun altına tekrar daldıktan sonra,batık yeminin yanına varmıştık bile. Üzerinde kocaman yeşil yazılarla "İYİ Kİ DOĞDUN NADJA" Yazıyordu. Bu gemi gerçekten çok uzun zamandır burdaydı. Ve gerçekten gizemli bir geçmişi var gibi görünüyordu. Ros ile Nadja'nın gelmesini sabırsızlıkla beklerken birden Gabriélle yanımızda bitiveriyor ve bıkkın bir şekilde konusuyor.''Selam Floja ve Rosalie. Sizi burada görmek ne güzel. Heryer de bir yılan arıyorum ama yok. Hele ki doğum günü partisi bir yılanınsa bu olayı daha da çok garip kılıyor. Napıyorsunuz? Bişey daha, diğer binaların burada ne işi var. Sanırım gerçek partinin ne demek olduğunu onlara göstermemiz gerek. Var mısınız?'' Kahkahama hakim olamıyorum ve gülüyorum. "Aslında bu kadar Slytherin öğrencisi olması beni hayal kırıklığına uğrattı,o kadar da hazırlık yapmıştık. Ama belki daha sonra gelebilirler. Biliyorsun gün uzun. Diğer binaları boşver de eğlencemize bakalım biz. Sorunsuz bir parti olsun da su ezikler bizim parti anlayışımızın nasıl olduğunu öğrensin." dedim sinsice sırıtarak. Evet,bu kadar Slytherin öğrencisi gerçekten azdı ama diğer binalardan öğrenciler bu azlığı bir nevi de olsa kapatıyordu. Hem eğlendikten sonra gerisini umursamamak lazım değil mi ama..

Uzun bekleyişin ardından acaba Mai Nadja'yı kandıramadı mı diye düşünmeye başlamıştık ki,yukarından deniz kızı ile beraber bir kız geliyordu. Çok geçmeden onun Nadja olduğunu anlamıştım ve hafifçe gülümsemiştim. Ama üzerindeki kıyafetler hiç uymamıştı. Keske baska bir yalan atsaydık da Nadya'yı çağırsaydık. Üzerindeki t-shirt ile umarım eğlenmesi güzel olur. Hele altındaki kot şorta ne demeli ? Umarım fazla rahattır diye düşünmekten alamadım kendimi. Nadja kuma basar basmaz bağıra bağıra konuşmaya başlamıştı. '' Süpriz bir parti ha? Aslında teşekkür ederim, üç yıldır doğum günümü kutlamıyordum. Evet peki günün süprizi ne? '' Bundan baska bir süpriz daha vardı tabiiki ama oda ilerleyen dakikalarda olsun değilmi. Hafif bir kahkaha patlatıp hemen konuşmaya başladım. "İyi ki doğdun Nadja. Yüz ifadenden kötü bir süpriz izi seziyorum ama sanırım düşündüğün olmayacak. Ayrıca bugun hiç kimsenin huzursuzluk çıkaracağını sanmam." dedim sırıtarak. Umarım kötü birşey olmaz..
http://sihirdunyasi.roleplaylife.net/lejant-f86/f-l-o-j-a-f-t786
James Dwight Sanctus

Şu an Muggle'sınız. Lütfen bir rütbe edinin.Şu an Muggle'sınız. Lütfen bir rütbe edinin.
James Dwight Sanctus

Mücadele Tarafı : Ares-Athena-Hermes-Apollo.
Rp Sevgilisi : Tek tabanca olmak iyidir.
Kan Durumu : Melez
Patronus : Minatour

MesajKonu: Geri: SU ALTINDA PARTİ-DENİZ KIZLARI NAJDA İÇİN ÇALIŞIYOR   SU ALTINDA PARTİ-DENİZ KIZLARI NAJDA İÇİN ÇALIŞIYOR - Sayfa 6 EmptySalı Tem. 06, 2010 4:52 pm

"Ahh Selam. Biraz korktum aniden seslenince. N'ber?"
Güldüm.İnsanları şaşırtmayı severdim.

"Gizlice gelmemeliydim,üzgünüm.Ehehe.Gayet iyiyim,en azından bir denizkızı tarafından çekilmedim.Ama parti boyunca yaramazlık yapmadıkları sürece böyle giderim.Sen neler yapıyordun bakalım gelmeden önce?"

Konuşmak,cidden mükemmeldi.İnsanı rahatlatırdı,tabii ki bu karakter yapısına göre de değişebilirdi.

"En azından derslerden uzağız ya,bu çok iyi işte.O soğuk havadan,çoğu sevemediğim kişiden,sorunlardan bir nebze uzaktayım.Hayat,suyun altındaymış.Hep burada yaşamak,elbette istemiyorum.Burası uğursuz bir yer.Ama,arada buraya dalmak iyi gelecektir.Tabii denizkızları ve tahmin edemediğim canlılar,şeffaflar gibi yaratıklar tarafından öldürülmeye,esir alınmaya çalışılmadığım sürece zevkli." diye düşündüm.
Baobban Silimauré

GezginGezgin
Baobban Silimauré

Mücadele Tarafı : -

MesajKonu: Geri: SU ALTINDA PARTİ-DENİZ KIZLARI NAJDA İÇİN ÇALIŞIYOR   SU ALTINDA PARTİ-DENİZ KIZLARI NAJDA İÇİN ÇALIŞIYOR - Sayfa 6 EmptySalı Tem. 06, 2010 8:12 pm

Etraf yılanlarla doluyordu. Bu normaldi ama değilmi? Sonuç olarak burada bir yılanın doğum günü partisi vardı. Baob her an hazırlıklı olmaktan yanaydı. Asası sürekli elinin altındaydı. Yılanların ne yapacağı belli olmazdı. Tedirginlik Baob'u tetikte olmaya itiyordu. Bütün bunların yanında bir aslanla muhabbet ediyordu. James... İyi bir çocuktu. Her zaman iyi bir yerdeydi Baob için. Gerginliğini ona yansıtmakyan korkuyordu birazda.

"Gizlice gelmemeliydim,üzgünüm.Ehehe.Gayet iyiyim,en azından bir denizkızı tarafından çekilmedim.Ama parti boyunca yaramazlık yapmadıkları sürece böyle giderim.Sen neler yapıyordun bakalım gelmeden önce?"

Bir deniz kızı tarafından çekilmek... İşte bunun nasıl bir duygu olduğunu biliyordu Baob. James' in bu sözü Baob' un hoşuna gitmiş ve gülümsemişti. Baob başını kaldırarak James' in gözlerine baktı. Konuşurken karşı tarafın gözlerine bakmayı severdi. Bu karşıdaki kişinin düşündüklerini anlayabilmesi için yapılması gereken bir davranıştı Baob için. " Bende az önce geldim zaten, fakat senin pek sevmediğin bir ulaşımı tercih ettim" diyerek güldü ve sözlerine devam etti. " Bir deniz kızı tarafından partiye sürüklendim. Anlayacağın pek rahat bir yolculuk değildi." Kendini daha rahat hissediyordu artık. James ile sohpet etmek ona iyi gelmişti. Özellikle böyle bir ortamda iyi gelmesi Baob' un kabul etmediği bir gerçeği daha fazla su yüzüne çıkarıyordu.
James Dwight Sanctus

James Dwight Sanctus

MesajKonu: Geri: SU ALTINDA PARTİ-DENİZ KIZLARI NAJDA İÇİN ÇALIŞIYOR   SU ALTINDA PARTİ-DENİZ KIZLARI NAJDA İÇİN ÇALIŞIYOR - Sayfa 6 EmptySalı Tem. 06, 2010 10:16 pm

Gözlerime bakıyordu.Bir an gözlerimi kaçırdım,konuşurken bakışmayı severdim açıkçası,ama,bilmiyordum,duygularımdan emin değildim.Kızardığımı hissediyordum.Ama devam ettim.

"Vay,kötü olmalı.Yani bir anda,o panikle suyun altın indirilmek.Bir şeyin yok ya? Bunların pek de iyi niyetli olduklarını sanmıyorum açıkçası. İnsanları sevmezler de."

Konuşmam bittiğinde kafamı kaldırıp,mavi gözlerimi onunkilere diktim.Gülümsedim.Elbette kimsenin zarar görmesini istemezdim.Tamam,bazı çok sevdiğim (!) kişiler haricinde insanların zarar görmesi beni üzerdi.Bu yüzden savaşlara karşıyım.2.Dünya Savaşı başlayalı 23 yıl olmuştu.Milyonlarca ölü,bir o kadar ailesiz,babasız çocuk.İğrenç bir tablo.Ben sadece savaşın teknolojisiyle ilgileniyordum.

Baobban Silimauré

GezginGezgin
Baobban Silimauré

MesajKonu: Geri: SU ALTINDA PARTİ-DENİZ KIZLARI NAJDA İÇİN ÇALIŞIYOR   SU ALTINDA PARTİ-DENİZ KIZLARI NAJDA İÇİN ÇALIŞIYOR - Sayfa 6 EmptySalı Tem. 06, 2010 10:39 pm

"Vay,kötü olmalı.Yani bir anda,o panikle suyun altın indirilmek.Bir şeyin yok ya? Bunların pek de iyi niyetli olduklarını sanmıyorum açıkçası. İnsanları sevmezler de."

James' in paniklemesi Baob' un hoşuna gitmişti. Kendisine değer verdiğini anlamıştı. Bu Baob için çok güzel bir şeydi. James' e tatlı talı gülümsedi. Daha sonra yılanların sesiyle ilkildi ve kendine geldi. Yüksek sesle konuşuyorlardı ve rahatsız ediciydiler. James' e baktığında onun da kendisine baktığını gördü. Utanmıştı Baob. Kızarmamayı ümit ediyordu. Konuşmaya başladı. " Bir şeyim yok, iyiyim. Düşündüğün için teşekkür ederim. " diyerek gülümsedi. " Bu günlerde sanırım iyilikleri üzerlerinde deniz kızlarının. Baksana parti falan. Şaşırtıcı bir atmosfer." Baob etrafına baktı. Öğrencilerin hepsi küçük küçük gruplar halindeydi. Birde kendileri küçük bir grup halindeydi iki kişilik bir grup. Belki gelecekte güzel şeyler yaşayacak ikili bir grup. Baob tekrar James' e dönüp masmavi gözlerine baktı. Çok güzellerdi... Hele ki suyun altında başka güzel görünüyorlardı. Camdan birer sanat eseri gibiydiler. Çok hassas ve çok zarif. Sanki dokunsa kırılacaktı. Baob bal rengi gözlerini hiç bir zaman böyle bir güzellikte görmemişti. Keşke kendi gözleride böyle güzel olsaydı. Bunu hep çok istemişti.
James Dwight Sanctus

James Dwight Sanctus

MesajKonu: Geri: SU ALTINDA PARTİ-DENİZ KIZLARI NAJDA İÇİN ÇALIŞIYOR   SU ALTINDA PARTİ-DENİZ KIZLARI NAJDA İÇİN ÇALIŞIYOR - Sayfa 6 EmptySalı Tem. 06, 2010 10:54 pm

"Yara almadan kurtulmana sevinen benim." Gülümsedim. " Haklısın,bugünlerde pek neşeli ve iyilik severler.Okul yöneticilerine yaranmaya çalışıyorlar,eminim. Bu günleri iyi değerlendirmeliyiz. Şayet,yakında yine öğrencileri esir alıp yine başlarına bela almaya devam edecekler. Beni de almaya kalkmışlardı. Kolumda derin bir yara var,silahlarının yarası.Ama,çok da sorun değil."

O anı hatırladım.Yine suda serinlemeye,rahatlamaya çalışırken aniden suyun derinliklerine çekilmiştim bir deniz kızı tarafından.Debelendikçe sanki bir bataklıktaymışçasına,daha da dibe sürüklüyordu beni.Ama öfkemin kurbanı olmadım.Öfkelenmezdim,son derece sakin biriydim.Öfkenin,karanlığa giden yoldaki bir durak olduğunu bilirdim.Biraz mantık yürütürseniz,siz de bilirsiniz.

"Öfke,karanlığa giden yoldur,sence?Öfkelenince ne yaptığını bilmezsin,ve gözlerini kapatan o öfke örtüsü kalkınca yaptığın büyük ve geri dönmez yanlışları görünce acı kaplar içini,ve acını dindirmek için karanlık taraf kucak açar sana.Buna inandım hep."
Baobban Silimauré

GezginGezgin
Baobban Silimauré

MesajKonu: Geri: SU ALTINDA PARTİ-DENİZ KIZLARI NAJDA İÇİN ÇALIŞIYOR   SU ALTINDA PARTİ-DENİZ KIZLARI NAJDA İÇİN ÇALIŞIYOR - Sayfa 6 EmptySalı Tem. 06, 2010 11:15 pm

...Kolumda derin bir yara var,silahlarının yarası.Ama,çok da sorun değil.

Bu cümlenin üzerine Baob endişelenmişti. "Bakabilirmiyim koluna. Çok önemli birşey değildir umarım. Ciddi ise ve ihmal ettiysen seni doğru revire götürüyorum." Çok mu fazla panik olmuştu? Pot kırıyordu. Pekte elinde değildi sanırım. Kalbi kanatlanıp çırpınıyordu. Sanki yerinde çıkacaktı. Ya ciddi bir şeyi varsa? O zaman suyu dibinde bayılıp kalırdı. James konuşmaya devam etmişti. "Öfke,karanlığa giden yoldur,sence?Öfkelenince ne yaptığını bilmezsin,ve gözlerini kapatan o öfke örtüsü kalkınca yaptığın büyük ve geri dönmez yanlışları görünce acı kaplar içini,ve acını dindirmek için karanlık taraf kucak açar sana.Buna inandım hep."

Baob durdu ve şöyle bir düşündü. Şu ana kadar çok fazla öfkeleneceği ya da heyecanlanacağı bir olay olmamıştı. O annesi ve arkadaşlarıyla hep mutluydu. Gülümseyerek James' e döndü. " Kesinlikle iyi bir şey değil. İnsana zarardan başka bir getirisi yok. Zaten şu ana kadar çokta öfkeleneceğim bir şey olmadı. " Bu iyi birşeydi. Rahat ve mutlu, sorunsuz bir hayat. Baob yaşamındaki küçük sorunları ve aksaklıkları kafasına takmazdı. Dalgaya alıp geçerdi. Kendi sinir olmazdı, bu huyu karşı tarafı sinir ederdi.

SU ALTINDA PARTİ-DENİZ KIZLARI NAJDA İÇİN ÇALIŞIYOR

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
6 sayfadaki 8 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sonraki