AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
Son Konular
Konu
Tarih
Yazan
Yabani Otlar
Bir Kulüp Mü Kuruluyormuş | Bir Tıkla Bakalım!
- Duyuru Panosu -
Işık Tapınağı
Model Değiştirme
Model Başvuruları
Debbie'nin Grafik Galerisi *yeni
' Cuteness s i g n a t u r e s.
La Révolte
Özel Model Başvuruları
Salı Mart 15, 2016 10:01 pm
Ptsi Şub. 22, 2016 12:43 am
C.tesi Ekim 02, 2010 11:08 am
Perş. Eyl. 30, 2010 11:07 pm
Perş. Eyl. 30, 2010 10:04 pm
Perş. Eyl. 30, 2010 6:40 pm
Çarş. Eyl. 29, 2010 8:37 pm
Çarş. Eyl. 29, 2010 8:25 pm
Çarş. Eyl. 29, 2010 6:13 pm
Çarş. Eyl. 29, 2010 4:35 pm

Paylaş

SU ALTINDA PARTİ-DENİZ KIZLARI NAJDA İÇİN ÇALIŞIYOR

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sonraki
YazarMesaj
Floja Feodora

VII. SınıfVII. Sınıf
Floja Feodora

Mücadele Tarafı : Kendisi.
Kan Durumu : Safkan
Patronus : Labrador

SU ALTINDA PARTİ-DENİZ KIZLARI NAJDA İÇİN ÇALIŞIYOR - Sayfa 4 Empty
MesajKonu: Geri: SU ALTINDA PARTİ-DENİZ KIZLARI NAJDA İÇİN ÇALIŞIYOR   SU ALTINDA PARTİ-DENİZ KIZLARI NAJDA İÇİN ÇALIŞIYOR - Sayfa 4 EmptyCuma Tem. 02, 2010 11:32 am

..Yeni bir sabah,yeni bir heyecan veee yeni bir parti!

Evet,bu parti için gerçekten çok fazla hazırlandık ve herkes elinden geldiğince yardım etti. Ama yine en çok yardımı Mai yapmıştır diye düşünüyorum. Organizasyon onun göreviydi çünkü. Acaba göl kenarında bizi ne gibi süprizler bekliyor diye düşünürken yeni uyanmış olan Ros'a seslendim ve, "Hey Rose! Ben göl kenarına gidiyorum,umarım herşey hazırdır. Hazır olunca sende gel." deyip ortak salondan hızlı bir çıkış yaptım. Diğer öğrencilere hayretle baktıktan sonra merdivenleri ikişerli ikişerli çıkmaya başladım. Göl atlamak için sabırsızlanıyordum,hava bu kadar sıcakken,beni kimse göle girmekten kurtaramaz.

Dışarı adım attığımda ilk baharın o güzel kokusu burnuma gelmişti ve kendi doğum günümün yaklaştığını hatırladım. Acaba banada böyle bir parti yaparlarmıydı ? Bu sorularla boğusarak göl kenarına vardığımda her binadan öğrenci olduğunu görünce sevinmiştim. Belki birilerini suda boğabilirdim. Ne kadar caniyim,ama bugun olmaz. Bugun Nadja'nın doğum günü.. Kıyıya yaklaştığımda herkesin kendini göle attığını gördüm ve Mai bir iki kişiye su iğrenç görünen yeşil şeylerden yediriyordu. Sanırım Göle girmemiz için bu gerekliydi. Kıyıya daha da yakşasında Tris'i gördüm ve seslendim. "Hey pisicik,bugün kargaşa çıkartmamanı öneririm. Bugün özel bir gün ve tadını çıkar. İlk defa bır yılan partisine geliyorsun. Buradaki eğlenceler hiç bir yerde yoktur." dedikten sonra üzerimdekileri çıkarıp çantama koydum. Deniz kızlarına yaklaşında ne kadar güzel olduklarını bir kez daha gördüm ama,bu geçici bir güzellik diye düşündüm. Tepsiden bir adet yosuna benzer yeşil seyi ağzıma atıp yuttum ve az kalsın kusuyordum. Tadı gerçekten iğrençmiş..

Kıyıdan az uzaklaştıktan sonra göle doğru koşmaya başladım ve içimden üçe kadar sayıp kendimi gölün sularına attım. Sanırım atlamamla beraber bir kaç kişi yüzüne ani bir su darbesi yemişti.. Ama bu umrumda değildi,buraya eğlenmek için gelmiştik sonuçta. Göle dalmak ve altını incelemek gerçekten iyi olacak benim için..
http://sihirdunyasi.roleplaylife.net/lejant-f86/f-l-o-j-a-f-t786
Gabriélle B. Nobiliarius

Şu an Muggle'sınız. Lütfen bir rütbe edinin.Şu an Muggle'sınız. Lütfen bir rütbe edinin.
Gabriélle B. Nobiliarius

Mücadele Tarafı : Kendi Çıkarlarım
Rp Sevgilisi : Rheme ..
Kan Durumu : Asil Kan
Patronus : Coco Chanel Silüeti

MesajKonu: Geri: SU ALTINDA PARTİ-DENİZ KIZLARI NAJDA İÇİN ÇALIŞIYOR   SU ALTINDA PARTİ-DENİZ KIZLARI NAJDA İÇİN ÇALIŞIYOR - Sayfa 4 EmptyCuma Tem. 02, 2010 11:45 am

Londra'nın ilk ışıkları vuruyordu Gabriéllé'in gözlerine. Derin mavi gözleri aralandı, sanki anne karnından yeni doğmuş bir bebek gibi kırpıştırdı gözlerini. Yo, yeni doğmuş bir bebek benzetmek haksızlık olurdu Gabriélle'i... Bebekler saf, masum ve temiz olurlardı. Gabriélle ise tanrının bütün günahlarını ve lanetlerini üzerinde toplamıştı. Bu güne uyanmak istemiyormuşçasına gözlerini sıkı sıkı kapalı tuttu. Belki uyanmak istemiyordu belki de mide bulantısını bastırmaya çalışıyordu. Dün gece barda içtiği içkilerin sayısını bile unutmuştu. Dakikalar sonra anlamıştı ki uyanmaktan başka çaresi yoktu. Gözlerini elleriyle ovuşturdu ve küfrederek yattığı yerden doğrulmaya çalıştı. Her nekadar çaba sarfetse de kalkamıyordu yattığı yerden. Üzerinde 2 tonluk yük vardı sanki. Mavi gözlerini odanın içinde dolaştırmaya başladı. Tavanda çalışan pervane, ucuz oda takımı, küçük ev, ucuz ve kalitesiz eşyalar... Bu ev Gabriélle'in evi değildi. Hemen yattığı yerden sinirli bir şekilde sıçradı. Sonunda üstündeki yükleri atabilmiş, yattığı yerden kalkabilmişti. Üstündeki ağırlıkların nedenini şimdi daha iyi anlayabiliyordu. İki farklı kol iki taraftan sarmalamıştı onu. Bir an durdu ve üzerineki kollara tiksinircesine baktı. ''Mugglelardan nefret ediyorum.!'' Üstündeki kollardan tek bir hamleyle kurtulan Gabriélle, yataktan da aynı hışımla çıkmayı başarmıştı. Hemen bir ayna buldu ve vücudunu incelemeye başladı. Boynunun çevresi, göğüs çevresi morarmıştı. Yatakta yatanlara birkez daha baktı ve onlardan iğrendi. Yatağın kenarları saçılmış olan giysilerini topladı ve giyinmeye başladı. Bi yandan giyiniyor, diğer yandan buraya nasıl geldiğini düşünmeye çalışıyordu. Dün gece barda 7 bardak tekila içmişti. Daha sonra gerisini hatırlamaya başlayan Gabriélle kendi isteğiyle buraya geldiğini anladı ve yüzünde sinsice bir gülümseme belirdi. Son olarak pantolonunu ve tişörtünü giyen Gabriélle kırmızı, ucuz boyalı yatak odasından çıktı ve koridorda yürümeye başladı. Ev çok düzensizdi. Eşyalar ucuz ve kalitesiz seçilmişlerdi, zevkleri berbattı. Midesinden yukarı acı bir suyun çıktığını hisseden Gabriélle'in yüzü acıyla ekşidi ve hemen o iğrenç ve bakımsız mahalleden kendini dışarı attı.

Yolda yürürken bir yandan saçlarını ve üstünü düzeltiyor, diğer yandan elinde ki sigarasını bitirmeye çalışıyordu. '' Sanırım bu kıyafetler de çöpe gidecek. Böyle bi mahalleye değmişse asla giyilmez bunlar.'' Yavaş yavaş kendini toparlamaya başlayan Gabriélle ilk iş olarak o fakir mahalleden bir taksiye binip Londra'nın en lüks mekanına gitti. ''Luxury Mocha Frappachino, lütfen.'' Lütfen mi demişti Gabriélle. Bir an durdu ve kendine şaşırmışçasına etrafına göz gezdirdi. Cafede oturan insanlar Gabriélle'in dağınık saçlarına, mor vücuduna ve özensiz giyilmiş kıyafetlerine bakıyorlardı. Kahvesini alan Gabriélle kapıdan çıkarken arkasından iki kadını onun hakkında konuştuklarını duydu ve sinirli bir şekilde arkasını döndü. ''Siz.! İğrenç giyimli pis muggle doğumlular. Hangi cürretle benim adımı ağzınıza alabiliyorsunuz siz! Hangi cürret.!'' Son cümlesini bitiremeden karşısındaki kadının bayıldığını gördü va kahkaha atarak arkasını döndü. Kapıdan kalabalık caddeye çıkarken, son bir kez daha mavi gözlerini kafedeki insanlara çevirdi. Herkes ona korku ve şaşkınlıkla bakıyordu. ''Ahh mugglelar.. Hiç akıllanmayacaklar..'' Bir yandan kahvesini yudumlarken, diğer yandan sokaktaki insanları inceliyordu. Giyimleri, tarzları... ''Mugglelar bu kadar iğrenç giyinmek zorundalarmı?'' İkinci sigarasınıda bitiren Gabriélle, karanlık ve kuytu bir köşe bulmak için ormanın içine yürümeye başladı. Kahverengi ve yeşilin muhteşem karışımı karşısında büyülenmişti adeta...

Boyu altı yada yedi metre olan bir çınar ağacının altında duran Gabriélle, mavi gözlerini son birkez daha etrafa gezdirdi ve o büyülü sözleri söyledi.. ''Cisimlen..!'' Hogwarts'daydı artık. Etrafına bakındı kendinden beklenmeyecek bir huzurla. Rüyadan uyanmıştı çünkü. Evet gördüklerinin hepsi birer rüyaydı. Nasıl olurdu da sadece rüyayla kalabilirdi ki.. Ormanda mı uyuyakalmıştı. Yine içtiği içkilerin etkisinde kalmıştı Gabriélle. Gece içkileriyle ormanın kenarına gitmiş ve orada sızmıştı. Üstüne üstlük bu cezbeden rüyayı görmüştü. ''Cisimlenmek he! Gerçekten bu bir rüya olmalı..!'' Üstündeki toprak kalıntılarını temizledi ve ağacın altından doğruldu büyük gökyüzüne. Artık asasınıda çıkarabilirdi tişörtünün içinden. Ormanda yürürken gölden gelen seslere kulak verdi. Kulak vermemek elde değildi zaten, kulakları tırmalayan gülüşmeler ve bağrışmalar vardı. ''Hadi biraz eğlenelim..'' Herzaman ki sinsi gülümsemesiyle yolunu değiştirdi ve göle doğru yürümeye başladı. Gölde birinin doğum günü partisi vardı. Yazılı pankartları okuma gereği duymadı Gabriélle... Gölün kenarına dizilmiş bir sıra deniz kızı dikkatini çekebildi sadece. Çalılıkların içinden gayretle geçti ve açıklığa çıktı. Bazıları göle giriyor, bazıları ise girmeye hazırlanıyorlardı. ''Selam Slytherin ve diğerleri..'' Belki amacına ulaşmak için, belki arkadaşlarını görebilmek için konuşmuştu. Ee biraz eğlenmenin kime zararı olabilirdi ki.. Gölün kenarına yürüdü ve denizkızlarının ellerinde tuttukları yosunlara baktı.. ''Tatlım bunların kalitesi ne?'' Kahkaha attı ve yosundan bir avuç aldı. Vücudunda ki değişimlere aldırmadı. Alışmıştı çünkü balık adam olmaya. Deniz kızı elini uzattı ama Gabriélle tiksinç bir şekilde ona baktı ve balıklama göle atladı.
Rosalie Feodora

Şu an Muggle'sınız. Lütfen bir rütbe edinin.Şu an Muggle'sınız. Lütfen bir rütbe edinin.
Rosalie Feodora

Mücadele Tarafı : Floja.
Rp Sevgilisi : Bullet For My Valentine.
Kan Durumu : Safkan.
Patronus : Unicorn.

MesajKonu: Geri: SU ALTINDA PARTİ-DENİZ KIZLARI NAJDA İÇİN ÇALIŞIYOR   SU ALTINDA PARTİ-DENİZ KIZLARI NAJDA İÇİN ÇALIŞIYOR - Sayfa 4 EmptyCuma Tem. 02, 2010 12:32 pm

İlkbaharın taze güneş ışıkları camdan içeri süzülürken beni uykumdan uyandırmaya yarayan ana sebepti. Tabi ikizinin mükemmel sesi de kulaklarında yankılandığında uyanmaması ayıp olurdu. Her şeyin hazır olması mı? Hazır olunca onun da gelmesi mi? Bir dakika, bugün Nadja’nın doğum günüydü! Kahretsin! Nasıl unuturdu, tabi başında ki bir yığın şeyden sonra unutması doğaldı. Ama hafızasının kuvveti işe yaramış ve anında hatırlamasına neden olmuştu. Eh buda iyi bir şeydi. İkizinin arkasından hemen üstünü giyinip saçlarını yaptıktan sonra ortak salondan hızlıca ayrıldı. Çevresindekilere bakmadan hızlıca Göl’e doğru yürümeye koyuldu. Adımları sonunda Göl’ü bulduğunda birçok öğrencinin burada olduğunu gördü. Hufflepuff’dan Gryffindor’a kadar herkesin. Aslında şaşırması gerekirdi ama artık alışmıştı, her yere damlarlardı. Ama Tristan’ın burada olduğunu görünce yeterince kötü olayların yaşanacağından emin olmuştu kızıl cadı. Ama bugün Nadja için özeldi ve onu üzecek hiçbir şeyin olmamasını istiyordu. Gözleri gölde gezinirken ikizinin nerede olduğunu merak ediyordu.

‘‘ Floja! Floja! Nereye girdin yine bana söylemeden. Lanet olsun! ’’ dedi kardeşine söylenerek kızıl cadı. Kafasını sağ tarafa döndürdüğünde deniz kızlarıyla buluştu cadının gözleri. Ne kadar güzel olduklarını düşündü. Ama onlar kadar güzel olduğunu kendi kabul ediyordu. Ah, kendini beğenmişlikte üstüne yoktu. Yan tarafta duran yosuna benzer bitkileri görünce bir an duraksadı. Çoğu kişinin kıyafetleri ve çantaları ağaçların dibindeydi. Göle daldıklarını anlamış ve o yosunların nedenini de anlamıştı en sonunda. Yavaşça üstündekileri çıkartıp ikizinin çantasının yanına bıraktıktan sonra yosuna benzer olan bitkiyi eline doğru hapsetti. Midesi bunu kaldırmayacaktı kokusu iğrençse tadı da öyle olacaktı bundan emindi.

Tamam Ross, şu lanet şeyi yut hemen diye düşündü kendi kendine. Yeşil şeyi ağzına götürdüğün/de hemen yuttu ve ağzından kalan acımsı tattan iğrenerekte olsa yutmayı başarmıştı. Etrafına bakmadan içinden üçe kadar saydı ve Göl’ün derin sularına doğru gömüldü. Kafasında ki düşüncelerden biride Floja’yı burada yakalayabilmekti.
http://sihirdunyasi.roleplaylife.net/lejant-f86/ross-t6988.htm#2
Floja Feodora

VII. SınıfVII. Sınıf
Floja Feodora

Mücadele Tarafı : Kendisi.
Patronus : Labrador

MesajKonu: Geri: SU ALTINDA PARTİ-DENİZ KIZLARI NAJDA İÇİN ÇALIŞIYOR   SU ALTINDA PARTİ-DENİZ KIZLARI NAJDA İÇİN ÇALIŞIYOR - Sayfa 4 EmptyCuma Tem. 02, 2010 12:53 pm

..Göl harikaydı. Suyun hafif serin olması ben dibe gittikçe artıyordu ve soğuk kemiklerime kadar işlemişti. Suyun altında olmak hoşuma gidiyordu. Minik balıklar,yüksekçe yosunlar. Tamam,yosunları sevmiyordum ama yinede manzaraları güzeldi. Aklım Ros'a takılmıştı ve acaba geldimi diye merak içerisinde hızlıca suyun üzerine doğru yüzmeye başladım. Ah,ne kadar da derine gitmiştim böyle. Ben bile sasırdım..

Su yüzeyine çıkınca Ros'un denize atladığını gördüm ve hemen yanına gittim. Bana kızmışmıydı acaba ? Umarım Ros'u çok bekletmemişimdir,diye düşünmekten de alamadım kendimi. Ros'un kızıl saçları daha da bir parlak olmuştu. Ne yapmıştı ki acaba ? "Kaşla göz arasında nereye girdi bu kız ? " Daha demin ona doğru yüzüyordum ve o,sanırım tekrar dalmıştı. Hiç vakit kaybetmeden arkasından daldım ve yaklaşık beş dakika içerisinde onu bulmuştum. Sanırım beni arıyordu. Yanına gidip kolundan tuttum ve ona elimle yukarı işareti yaptım. Yüzerken konuşmayı sevmiyordum çünkü. Beraber suyun yüzeyine çıkınca hiç vakit kaybetmeden konuşmaya başladım. "Ah,Rose! Üzgünüm,umarım seni bekletmemişimdir. Kendimi gölün gizemine kaptırınca herşeyi unutuyorum,biliyorsun. Üzgünüm." dedikten sonra yanağına bir öpücük konduruverdim. Mmm,tuzlu tuzlu daha tatlı gelmişti Ros bana!.
http://sihirdunyasi.roleplaylife.net/lejant-f86/f-l-o-j-a-f-t786
Lara Lilith Lovecraft

GezginGezgin
Lara Lilith Lovecraft

Mücadele Tarafı : ..
Rp Sevgilisi : Yok..
Patronus : Kuğu

MesajKonu: Geri: SU ALTINDA PARTİ-DENİZ KIZLARI NAJDA İÇİN ÇALIŞIYOR   SU ALTINDA PARTİ-DENİZ KIZLARI NAJDA İÇİN ÇALIŞIYOR - Sayfa 4 EmptyCuma Tem. 02, 2010 1:04 pm

Lara kendisini Göl Kenarı'nda nelerin beklerdiğini bilmeden Göl Kenarı'na doğru yürüyordu.Okulda herkes cıvıltıyla bu partiyi konuşuyordu.Bir yılanın doğum günüydü bugün ve bu parti onun için düzenleniyordu.Kimin doğum günü olduğunu bilmese de ve onu tanımasa da eğlenmek için partiye katılmalıydı.Sıkıcı derslere biraz ara verme ve kafa dağıtma zamanıydı Lara için.Her ne kadar pariye hazırlık havasında giyinmese de yine de günlük kıyafetleriyle gelmemişti oraya.

Öğrenciler çoktan toplanmışlardı bile.Fakat Lara etrafta süsleme göremiyordu.Nasıl bir partiydi bu? Etrafta sadece saydam görüntüleri ile uçuşan hayaletler ve suya dalıp çıkan denizkızları vardı.Denizkızları ellerini tuttukları öğrencileri göle daldırıyordu.Evet parti gölün dibindeydi! Farklı ve bambaşka bir partiydi bu.Lara yüzünde muzip bir ifadeyle kıyıya doğru ilerledi.Yeni gelen yılanlar ağızlarına tıkıştırılan deniz yosunlarını yüzlerini buruşturup yutuyor ve denizkızları eşliğinde suya dalıyorlardı.Lara'nın yemesi gerekiyor muydu bu iğrenç yosunu? Ama eğer göl dibinde eğlenmek istiyorsa yemek zorundaydı.Tiksintiyle yiyip yememeği düşünürken denizkızlarından biri Lara'nın elini kapıp suya doğru çekti. "Hey dur ya..." Konuşmasına fırsat kalmadan onunda ağzına iğrenç yeşil yosunlar tıkıştırılıvermişti bile.Lara bir an kusacağını düşünürken denizkızı onu dibe doğru çekmeye başlamıştı bile.
Caprice Anna Flower

V. SınıfV. Sınıf
Caprice Anna Flower

Mücadele Tarafı : ZAY
Rp Sevgilisi : Ruhumu çaldı
Kan Durumu : Asil Kan
Patronus : Bengal Kaplanı

MesajKonu: Geri: SU ALTINDA PARTİ-DENİZ KIZLARI NAJDA İÇİN ÇALIŞIYOR   SU ALTINDA PARTİ-DENİZ KIZLARI NAJDA İÇİN ÇALIŞIYOR - Sayfa 4 EmptyCuma Tem. 02, 2010 1:24 pm

"Culuk culuk..." Ölümün soğuk nefesi bu kadar erken mi gelmişti sarışın cadının kısıtlı yaşamına? Yaşayacak onca zaman varken o ömrünü hınzır bir denizkızının ellerinde mi harcayacaktı? İç sesi şiddetle tokatları uyuşmuş beynini "Hayır!!!" Debelenmeyi keserek son anda deniz kabuğunun içine tıkılı kalan yosunu çıkardı, suyla birlikte ağzına tıktı. Tadı fena değildi, belkide gölün acımsı tadı yanında pis kokulu yosunlar kurabiye gibi gelmişti ona. Bedenindeki değişimler kendini gösterirken yan tarafında onunla dalan Asia'yı gördü. Çaktırmadan ona gülümseyerek elini salladı. O küçük bir kızdı ve onun yüzünden endişelenmesini istemiyordu. Kulakrının arkasında çıkan hava kabarcıklarıyla suyun altında nefes almanın ayrıcalıklarını hissetti. Ayakları balık yüzgecine benziyordu. Hemen ellerini kontrol etti onlar sağlamdı. Belindeki torba da sağlamdı. Caprice kendini kontrol ededursun deniz kızı onu suyun dibine çekmeye devam ediyordu. Partinin yapılacağı yere geldikelrinde denizkızı ona umursamaz bir bakış atarak ortadan kayboldu. Her taraf koyu bir grilikle kaplıydı tam da yılanlara göre bir mekan, diye geçirdi içinden. Ama burada yılanlardan başka kişilerde vardı ve Caprice bu grilikten hiç hoşlanmamıştı. Hemen asasını çekerek ortalığı bir güzel temizldi. "A-k-l-a P-a-k-l-a " Kendi sesi kulaklarına ne kadar garip geliyordu. Batık bir gemi çarptı gözüne üzerinde "İYİKİ DOĞDUN NAJDA" yazıyordu. Gülümsedi, bu kız için değer miydi? Ne önemi vardı ki? Hemen asası ile işe koyuldu, ortalığı kendiğinden yanan ışık toplarıyla aydınlatarak mercanları renklendiren büyüler yolları dörtbir yana. Ya müzik? Gözlerini kapadı ve sihirli müzik aletlerini çağırdı. Accio büyüsünü her zaman sevmişti zaten. Batık teknenin karşısında ise kayalar ve kayalar arasına oturmaları veya rahat yüzmeleri için yerleştirilmiş mercanları gördü. Müzik aletlerini oraya yerleştirip etrafına bakındı. Tüm arkadaşları tek tek gölün dinine ulaşmışlardı, ama Tristan yoktu? Sol tarafta gezinen Mai'yi gördü ona eliyle selam verip mizük aletlerine göz kulak olmasını istedi, yapılacak tek bir iş kalmıştı yüzeye doğru hızla yüzmeye başladı. Tristan olmazsa eğlence de olmazdı.

"Peh! Hayat bu kadar sulu olmak zorunda mı? Hey, Tris, buradayım hemen o yosunu kap ve buraya gel!" Caprice suyun yüzeyine çıktığı gibi soluksuz kelimelerini sıralayıp yeniden suya daldı. Hayat ne garipti, şimdi de su dışında nefes alamıyordu. Suyun altında bir kaç tur attı. James'in hala su içinde oynuyordu. Hızla deniz kızlarının yanına yüzdü ve eline bir tutam yosun aldı. Yeniden gölün içine dalıp bir çırpıda James'in yanına sokuldu. Suyun içinden yukarı doğru hamle yaparak geç aslanın ağzına yosunu tıkıverdi. "Güzel şimdi de yut bakalım" Yeniden suya dalarken James'in elini tutmuş kahkahalar atıyordu. Debelenen çocuğa aldırmadan onu doğruca batık geminin yanına getirdi. Asia oradaydı kızın yanına doğru yüzdü ve kıkırdayarak James'in elini onun eline tutuşturdu. "O-n-u s-ı-k-ı t-u-t" dedi ve diğer arkadaşlarının yanına doğru süzüldü. Mai, uzaktan onları izliyor kahkahadan iki büklüm olmuş, o haliyle balıkları ürküyordu. Eğlence başlamak üzereydi Tristan bir gelebilseydi...

http://sihirdunyasi.roleplaylife.net/karakter-karty-f86/caprice-
Elena Pearl

Elena Pearl

Mücadele Tarafı : Neşe
Rp Sevgilisi : Yok..
Patronus : Ceylan

MesajKonu: Geri: SU ALTINDA PARTİ-DENİZ KIZLARI NAJDA İÇİN ÇALIŞIYOR   SU ALTINDA PARTİ-DENİZ KIZLARI NAJDA İÇİN ÇALIŞIYOR - Sayfa 4 EmptyCuma Tem. 02, 2010 1:37 pm

Elena göl dibinin keyfini çıkarırken yavaş yavaş korkularından sıyrılıyordu.Bu partinin bir kabusa dönüşmeyeceğinden emindi nasılsa.O da deniz kızı gibi kıkırdamaya başladı.Elena'nın neşesi deniz kızının hoşuna gitmiş olmalıydı ki kız Elena'ya küçük bir bakış atıp daha da hızlandı.

Elena gölün dibini görebiliyrdu artık.Hatta yavaş yavaş oradaki insanları da seçmeye başlamıştı.Caprice'i görünce içi rahatlamıştı nedense.Onunla hiç konuşmamış olmalarına rağmen seviyordu onu.Sonra biraz önce yanından deniz kızıyla ürkekçe geçen Asia'yı gördü.O da korkusunu ve çekingenliğini biraz atmış, daha rahat görünüyordu.Aslanlardan biriyle el ele tutuşmuş haldeydi.Caprice'in biraz önce aslanın elini onun eline tutuşturduğunu görmüştü.

Deniz kızı Elena'yı dibe bırakıp tekrar kıkırdaya kıkırdaya gözden kayboldu.Etraf harika görünüyordu.Batık geminin üzerinde "İYİKİ DOĞDUN NAJDA" yazıyordu.Nadja ile tanışmamış ve kim oluğunu bilmiyordu ama parti bir harikaydı.Elena etrafını incelerken bir an Caprice ile göz göze geldi ve gülümseyerek selam verdi. "Merhaba.."
http://sihirdunyasi.roleplaylife.net/lejant-f86/elena-p-e-a-r-l-
Baobban Silimauré

GezginGezgin
Baobban Silimauré

Mücadele Tarafı : -

MesajKonu: Geri: SU ALTINDA PARTİ-DENİZ KIZLARI NAJDA İÇİN ÇALIŞIYOR   SU ALTINDA PARTİ-DENİZ KIZLARI NAJDA İÇİN ÇALIŞIYOR - Sayfa 4 EmptyCuma Tem. 02, 2010 1:56 pm

Kendini denizkızına bırakmıştı Boab. O çekiyor Baob gidiyordu. Su okadar yumuşaktı ki kuş tüyleriyle dolu bir havuz içinde kayıyordu. Bu his ona biraz tuhaf gelmişti. Buna aldırmadı. Bakınmaya devam etti. "Hani parti nerede?" Irene'a baktı oda Baob gibi etrafı inceliyordu. Çok hoş. Gittikçe dibe batıyorduk ve etraf kararıyordu. Asasını çıkardı, zarif bir bilek hareketi ve "Lumos". Artık önünü daha iyi görüyordu. Asasını önünde tutarak etrafa bakınmaya devam ediyordu.

Biraz daha ilerledikçe kalabalığı görmüştü. Caprice tam karşısında elinde asasıyla mekana neşe kaynağı olmaya başlamıştı. Bu kız cadı değil peri olmalıydı. Birden kendini boşlukta hissetti Baob ve bileği sanki bir anda yerinden çıkmıştı. O lanet olası deniz kızı Baob' un bileğini öyle sıkı yakalamış ki, morarmaya başlamış. Boab asasını yerine kaldırdıktan sonra bileğini ovdu. Şimdi annesi olsaydı ona şevkatli parmaklarıyla masaj yapardı. Özlemişti onu.

Bulundukları yer çokta iç açıcı değildi. Biraz bakındı ve Caprice' e hak verdi. Deniz kızlarının yaptığı partiden ne beklenebilirdiki. Biraz daha ileri gitti. Karşıda keyiften yayılmış, gülmekten ağzını kapatmayı unutmuş bir hayalet vardı. Mai... Ne kadar da güzel dalga geçiyordu herkesle.

Işıklı baloncuklar hoşuna gitmişti Baob'un. Asasını koyduğu yerden çıkarıp baloncukları hedef aldı ve"Geminio" diye fısıldadı. Artık daha fazla aydınlık bir ortamdalardı.

SU ALTINDA PARTİ-DENİZ KIZLARI NAJDA İÇİN ÇALIŞIYOR

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
4 sayfadaki 8 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sonraki