AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
Son Konular
Konu
Tarih
Yazan
Yabani Otlar
Bir Kulüp Mü Kuruluyormuş | Bir Tıkla Bakalım!
- Duyuru Panosu -
Işık Tapınağı
Model Değiştirme
Model Başvuruları
Debbie'nin Grafik Galerisi *yeni
' Cuteness s i g n a t u r e s.
La Révolte
Özel Model Başvuruları
Salı Mart 15, 2016 10:01 pm
Ptsi Şub. 22, 2016 12:43 am
C.tesi Ekim 02, 2010 11:08 am
Perş. Eyl. 30, 2010 11:07 pm
Perş. Eyl. 30, 2010 10:04 pm
Perş. Eyl. 30, 2010 6:40 pm
Çarş. Eyl. 29, 2010 8:37 pm
Çarş. Eyl. 29, 2010 8:25 pm
Çarş. Eyl. 29, 2010 6:13 pm
Çarş. Eyl. 29, 2010 4:35 pm

Paylaş

MAZERET BİLDİRİMİ

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4 ... 15 ... 28  Sonraki
YazarMesaj
Angélique Killingsworth

Şu an Muggle'sınız. Lütfen bir rütbe edinin.Şu an Muggle'sınız. Lütfen bir rütbe edinin.
Angélique Killingsworth

Mücadele Tarafı : Karanlık Gece.
Rp Sevgilisi : Walter.
Kan Durumu : Safkan.
Patronus : Kuzgun.

MAZERET BİLDİRİMİ - Sayfa 3 Empty
MesajKonu: Geri: MAZERET BİLDİRİMİ   MAZERET BİLDİRİMİ - Sayfa 3 EmptyPerş. Nis. 01, 2010 10:32 pm

İşlendi.
Josephine Marquéz

Şu an Muggle'sınız. Lütfen bir rütbe edinin.Şu an Muggle'sınız. Lütfen bir rütbe edinin.
Josephine Marquéz

Mücadele Tarafı : Adalet.
Kan Durumu : Melez.

MesajKonu: Geri: MAZERET BİLDİRİMİ   MAZERET BİLDİRİMİ - Sayfa 3 EmptyCuma Nis. 02, 2010 7:10 pm

Evde tadilat olması nedeniyle pek uğrayamayacağım siteye. Üç hafta kadar süreceğini tahmin ediyorum. Zaten okuldu carttı curttu, giremiyordum. Neyse, işte mazeretli yazılmasını rica ediyorum.
Paula Lilith Silimauré

Uluslararası Büyücüler Konfederasyonu LideriUluslararası Büyücüler Konfederasyonu Lideri
Paula Lilith Silimauré

Mücadele Tarafı : Silimauré.
Kan Durumu : Safkan.
Patronus : Anka.

MesajKonu: Geri: MAZERET BİLDİRİMİ   MAZERET BİLDİRİMİ - Sayfa 3 EmptyCuma Nis. 02, 2010 10:23 pm

İşlendi.
http://sihirdunyasi.roleplaylife.net/lejant-f86/paula-lilith-sil
Sonya Gaël

GezginGezgin
Sonya Gaël

Mücadele Tarafı : Karanlık*
Kan Durumu : Safkan*
Kırmızı yani,akışkan oluyor ya hani.
Patronus : Leopar

MesajKonu: Geri: MAZERET BİLDİRİMİ   MAZERET BİLDİRİMİ - Sayfa 3 EmptyC.tesi Nis. 03, 2010 6:45 pm

İnternet faturasını ödemeyi unuttuğum için ünlümün alınmamasını rica ediyorum.Ne kadar burda olamam bilmiyorum.
Zosia Silimauré

Büyüceşura Baş HakimiBüyüceşura Baş Hakimi
Zosia Silimauré

Patronus : Gergedan

MesajKonu: Geri: MAZERET BİLDİRİMİ   MAZERET BİLDİRİMİ - Sayfa 3 EmptyPaz Nis. 04, 2010 9:26 pm

Paula Lilith Silimauré demiş ki:
İşlendi.
Julian Brave Caine

Julian Brave Caine

Mücadele Tarafı : aydınlık
Rp Sevgilisi : Blair ...
Kan Durumu : Safkan
Patronus : Griffin

MesajKonu: Geri: MAZERET BİLDİRİMİ   MAZERET BİLDİRİMİ - Sayfa 3 EmptySalı Nis. 06, 2010 11:48 am

Vizeler sonrası sonuçların gözle görülür bir şekilde dönem uzama tehditi oluşturması ve tezin ikinci defa geri çevrilmesi nedeniyle kendimi kısa süreliğine derslere adamak zorundayım. Bir hafta kadar kendimi tüm dünyadan soyutlayacağım ve bu yüzden pek aktif olamayacağım için sahip olduğum tüm şeylerin korunmasını istiyorum..

şimdiden teşekkür ederim
Marvelle Mignonette

GezginGezgin
Marvelle Mignonette

Mücadele Tarafı : Gizli.
Kan Durumu : AB pozitif .D (Safkan)
Patronus : Yarasa...

MesajKonu: Geri: MAZERET BİLDİRİMİ   MAZERET BİLDİRİMİ - Sayfa 3 EmptyPaz Nis. 11, 2010 4:17 pm

Sınavlarım ve bilgisayarıma şifre konulması sonucu siteyle pek ilgilenemez oldum; fakat şu dersler hafifler hafiflemez geri döneceğim.

Marvelle Mignonette - Gemma Ward
Diosa Speranza - Natalie Portman
Laetitia Prevensie - Jessica Stam
Dietz Berchtwald - Bill Kaulitz
Calina Rivera - Auriethepixie [Listeye eklendiği söylenmiş; fakat liste de göremedim.]

Şimdiden teşekkürler. =)
Cecil Arwen Dorofee

Cecil Arwen Dorofee

Mücadele Tarafı : GRYFFİNDOR
Rp Sevgilisi : GRYFFİNDOR
Kan Durumu : Kanım bozuk benim.
Patronus : Zümrüdüanka

MesajKonu: Geri: MAZERET BİLDİRİMİ   MAZERET BİLDİRİMİ - Sayfa 3 EmptyPaz Nis. 11, 2010 5:54 pm

Sitede bazı derslere tarihinden geç rp bırakmak zorunda kaldım.
Bazılarında siteye üye olduğumda tarihleri geçtiği için geç bırakmak zorunda kaldım.

(Karanlık Sanatlar ve Savunma desi içinse: Dersin konusuna göre, ayrıntılı bir rp bırakmam gerekiyordu. Ama şu sıralar artan okul ve sınav temposu yüzünden onu yazmaya yetecek zaman bulamadım bilgisayara oturabildiğim süre zarfında. Her gün parça parça yazdımsa da gerekli tarihlerde bırakamadım. Son gün bıraktığımda rp yazarken yanlış bir yol izlediğim için rp'm kabul edilmemişti. Sonraki süre zarfındaysa son tarihe dek yeterli bir rp oluşturamadım. Bilmiyorum fazla büyük bir rica mı olacak ama eğer izin verirseniz sizin belirlediğiniz bir konuda ödev türü bir şey hazırlayıp bu eksikliğimi kapatmak isterim. Ama eğer öyle bir şey söz konusu olamazsa da ne diyelim, yapacak bir şey yok. En azından sırf benim yüzümden binam puan kaybetmez diye umuyorum sadece. Olur ya da olmaz, yine de teşekkür ederim. ^^ )

MAZERET BİLDİRİMİ

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
3 sayfadaki 28 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4 ... 15 ... 28  Sonraki